Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T ANB gadżety pod stage 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie krotko i na temat :

1.8t anb 150hp

turbo kupione hybryda k03s/k04 wstaje z 1.2 bara (220km podobno)

wydech pół-przelot od srodkowego do konca rura 60

kat wybebeszony 

teraz moje pytanie jakie graty potrzebuje zeby to  zgrać ;

wtryski 380 bam 

downpipe zamiast puchy kata

tip (potrzebny czy nie )

fimc 

moc w jaka celuje to tak 220-230 kunia.

kazda sugestia bedzie cenna :hi:

 

Opublikowano

pogadaj z tunerem... ;) Wiesz już gdzie będziesz stroił? Bo to najważniejsza kwestia, a nie graty... Niektórzy są jak rozpieszczone dziewczęta - to dolot za długi, to za krótki, to przepływomierz nie tam gdzie trzeba... (ja mam doświadczenia z początku millenium, więc może dziś jest już inaczej). Bo będziesz musiał podjąc decyzję co zrobić z dolotem - kiedyś zawsze był ból dupska z tym -> niby seryjna puszka daje radę i zachowuje się dodatkowo jako izolator termiczny, ale wszyscy chcą mieć "dolot", stożka itd, do tego rura 3" czyli będzie potrzeba przepływkę wstawić w inną obudowę, do tego budować jakąś izolację termiczną, bo stożek wypada nad turbo, czyli będzie gorąco jak cholera... 

a o paliwie myślałeś? Ja swojego robiłem na wydajniejszej pompie i regulatorze paliwa 4 bary (ale wszystko zależy od tego jaka instalacja paliwowa jest w ANB - czy jest powrót, czy nie?).

Co z zaworem DV? Jak planujesz zachowanie seryjnego, to kup nowy od razu... stary się rozleci po kilku dniach ;) nowy wytrzyma kolejnych kilka miesięcy jak go będziesz dmuchał 1.2 bara...

show_pic.php?p=Zl8wMDAxMTMxLmpwZw==

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mój setup na 1.8T ANB 320k nalotu 

-hybryda k03s ładuje 1,5bara

-DP dalej gruba rura do 1 tłumika, 1 i 2 tłumik ori 

-fmic (największy jaki wejdzie pod zderzak)

-wtryski 380 BAM

Wynik 230@360 generalnie zapitala ale po czasie jak jeżdzę autem stwierdzam że lepiej byłoby zamontować jeszcze większe turbo mocniejsze wtryski, pompę paliwa i dobić do tych 300.. pomimo że mam tylko ośkę nie Q, dodam że auto od zrobienia tego setupu ma zrobione 20k i wciąż na seryjnym sprzęgle.. :lol:

 

 

Opublikowano
14 godzin temu, undertaker20 napisał:

zrobione 20k i wciąż na seryjnym sprzęgle.. :lol:

to stage 2 zacznij od tego... seria 228mm (FWD) nie przeniesie Ci 400Nm... nawet się tego nie będzie dało wystroić porządnie bo będzie się ślizgać ;) 

Opublikowano

Nie napisałem że taki setup chce zrobić tylko że taki mam i jeździ :wink:

 

wykres hamownia.jpg

Edytowane przez undertaker20

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.