Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bład skrzyni Multitronic 8-biegowy 1,8 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie i panie potrzebna pomoc. Jest to mój pierwszy post więc proszę o zrozumienie.

Posiadam Audi A4 B8 z 2008 roku ze skrzynia Multitronic 8 biegową i z silnikiem 1.8 TFSI. Mój problem polega na tym że wyskoczył mi błąd od skrzyni. Po sprawdzeniu wyszło iż jest błąd czujnika prędkości. Zawiozłem samochód do gościa od skrzyń automatycznych żeby mi wyciągnął sterownik i zawiozłem go do elektromechanika który myślał iż jest to starsza wersja i wystarczy zlutować blaszkę czy tam jakiś kabelek. Jednak okazało się że blaszki i inne są wporządku i potrzeba wymienić cały nowy sterownik który nawet mi załatwił jednak po przegraniu softu czekał na jakieś odblokowanie i nie mógł się doczekać a ja musiałem zabrać samochód z warsztatu bo blokowałem miejsce. Gość który mi wyciągał komputer powiedział że on może spróbować więc wysłał swój i mój komputer do warszawy i znowu przegrał tylko soft ponieważ po włożeniu nie można było zmienić biegu. Podobno trzeba go jeszcze jakoś odblokować i nie wiem czy musi być to przez serwis audi czy jakoś inaczej. Powiedział mi że najlepiej by było gdybym pojechał na serwis samochodem z zepsutym komputerem i jego pod ręka że tak napisze. W serwisie mieliby wyłączyć wtyczkę od mojego podpiąć do tego nowego i jakoś to odblokować i on by mi go już później tylko podmienił. Moje pytanie czy miał ktoś już taki problem i wie jakby to można było zrobić i jakie koszta bo miesiąc temu wymieniałem łancuchy rozrządu bo przeskoczył i 2 klocki poszły na naprawę. Dzięki z góry za pomoc

Opublikowano

Ochrona komponentu.

Nie tylko ASO może takie rzeczy ogarnąć.

Opublikowano
  • Autor

Czy mogę zdjąć komponent z np wysyłając sam sterownik czy muszę to zrobić na samochodzie??

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

mialem ten sam problem tylko mi wymienili komputer i wszystko bylo git przez jeden dzien... nastepnego dnia mialem to samo ten sam blad.... i teraz sie zastanawiem czy to zeczywiscie komputer

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.