Treść opublikowana przez kokoswojtek
-
Błąd airbag w fotelu pasażera A4 B9
nie moge go odczytac ale usunac moge i on odrazu sie pokazuje
-
Błąd airbag w fotelu pasażera A4 B9
witam nie wiem gdzie jest problem kiedys jak odkurzalem to cofnalem fotel na max do tylu i od tamtej pory mam blad i nie wiem jak sie go pozbyc sprawdzalem kable nic nie jest naciagnie czy napiete kompa podpinalem ale mam stara wersje i mam blad 9437979 -ROD - unknown error code
-
manual - problem ze sprzeglem
nie da sie tego zregenerowac juz pytam
-
manual - problem ze sprzeglem
witam musze wymienic sprzeglo i jest problem z czescia poza ASO a tam drogo przynajmniej w uk bo koszt jakis 4tys a z dwumasa 9tys i nie wiem czy ktos przerabial ostatnio temat i jak sobie z nim poradzil omijajac aso ja znalazlem na stronie LuK -a ze niby ten model ma pasowac LuK 624 3522 33 ale w kazdym warsztacie mowia ze nic innego nie pasuje tylko aso ?? dziwne troche to moj vin wauzzzf47ga014572
-
Komplet sprzęgła z dwumasa audi a4b9 2.0tdi manual 150km
witam i jak rozwiazales ten problem bo ja mam teraz dokladnie ten sam problem nie wiem jaka cena w pl ale w angli za samo sprzeglo to chca 900f w audi
-
Google earth w A4 B9
witam w jaki sposob mozna uruchomic google earth ?? (a4 b9 2016)
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
No juz kolorowy
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
czyli idzie tak samo jak do automata?
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
w jaki sterownik trzeba wejsc??
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
no wlasnie mi chodzi jak zakodowac
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
jak wlaczyc oplcje zminy koloru ambiente w mmi??
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
A wiecie może jaki jest schemat podłączenia ah do manuala ?
-
Auto hold w manualu
Witam Czy ktos wie jak podlaczyc auto hold ??
-
Czy wie ktoś jak zdemontować te zatrzaski w kurtynach ?
jak sobie z tym poradziles?
-
Demontaż deski rozdzielczej
hej znalazles ten schemat??
-
blad - EGR system
super dzieki za odp!!! ja gdzies wyczytalem ze gosciu wymienil caly egr i dalej mu wywalalo blad i rozbieral kolektor sacy i tam mial zawalone.. to ja wlasnie 2 dni temu rozebralem wszystko i wyczyscilem tyle ile moglem i zobacze czy bedzie mi wywalac blad a powiedz mi jeszcze ile zaplaciles za egr i gdzei kupowales i ile Ci zeszlo z wymiana??
-
blad - EGR system
Witam Czy ktos z was miał taki błąd?? Śmieszne jest to że jak go wykasuje to on wraca tylko wtedy jak jest na zewnątrz ponad 20 stopni... ??
-
Uszczelka szyberdach-panorama
niestety musisz kupic cala szybe ona przychodzi z uszczelkami
-
RS4 wydech
Hej czy ktoś z was zakladal od rs4 aktywny tłumik ? Interesuje mnie czy sie zmienił bardzo dźwięk? (Chodzi mi o v6)
-
Domykanie szyb z pilota kodowanie
to jakie powinno byc kodowanie ??
-
Zamek Drzwi od Strony Kierowcy
musisz kupic caly zamek ilosc pinow nie ma znaczenia ja kupilem chinski i dziala;p
-
Jakie dywaniki polecacie ?
chyba tylko oryginaly
-
Awaria szyberdachu
u mnie silniki dzialaja ale nie chce sie otwierac .... linka w miejscu a silnik kreci... chyba czeka mnie rozebranie i nasmarowanie linek na nowo
-
automat Blad: transmission output Speed Sensor (G195)
witam auto audi a4 b8 2008 119tys km 2.7tdi mialem problem z Tym bledem i zawiozlem do warsztatu i tam powiedzieli ze jest to komputer no to spoko wymiana na nowy kosztowala mnie prawie 5 tys zl tylko problem jest taki ze samochod smigal super przez 1 dzien po naprawie, zrobilem prawie 300km a na kolejny dzien wyskoczyl ten sam blad... Tu moje pytanie dlaczego?? jaki moze byc tego powod?? objawy takie ze skrzynia sama sobie zmienia biegi jak chce i kiedy chce np. jade 50km/h bieg 5 a on wrzuca mi np 2 bieg.... dziekuje za zainteresowanie i za odp
-
Bład skrzyni Multitronic 8-biegowy 1,8 TFSI
mialem ten sam problem tylko mi wymienili komputer i wszystko bylo git przez jeden dzien... nastepnego dnia mialem to samo ten sam blad.... i teraz sie zastanawiem czy to zeczywiscie komputer