Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Google earth w A4 B9


kokoswojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy coś się zmieniło i Google Earth dostępne jest na Nvidi dla roczników 2016 ?

z góry dzięki za info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Oficjalnie nie ma takiej możliwości.

Nieoficjalnie można reaktywować.

Chodzi mi nieoficjalnie, bo kiedyś się nawet nieoficjalnie nie dało. Wiec teraz można jak mniemam. A I jeszcze jedno. Gdy to zrobimy możemy mieć Earth tylko na ekranie za kierą, a na środkowym coś innego, czy ekrany muszą być zdublowane ?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie można już od dawna, ja aktywowałem u kolegi @Deniro 10/2021. Wymagana jest karta sim z pakietem danych, którą po aktywacji należy umieścić w jednostce MMI. 

 

W dniu 1.01.2023 o 18:14, vvalery napisał(a):

A I jeszcze jedno. Gdy to zrobimy możemy mieć Earth tylko na ekranie za kierą, a na środkowym coś innego, czy ekrany muszą być zdublowane ?

Na VC możesz wyświetlić mapki GE a na ekranie MMI możesz wyświetlić obojętnie co,  radio, telefon czy muzykę. Jeżeli natomiast uruchomisz na środkowym ekranie nawigację, to wyświetla się ta sama mapka z GE co na VC, czyli tak jak to zawsze oryginalnie było, gdy GE był jeszcze dostępny dla naszych jednostek MMI.

 

W dniu 26.06.2022 o 08:24, michal9200 napisał(a):

Mogę aktywować Google Earth w wersji MHI2 I MHI2Q. IMG_2456(1).jpg.5b348ddbb171b36a84133f5300cc40af.jpg

Ile za usługę sobie życzysz?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa z wbudowaną nawigacją. Wpisujesz w nawigację cel i normalnie nawiguje. Google Earth jest nakładką (overlay) na mapki w nawigacji. One  się pokrywają. Nawigacja bierze pod uwagę dane przesyłane z TMC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...