Skocz do zawartości
IGNOROWANY

manual - problem ze sprzeglem


kokoswojtek

Rekomendowane odpowiedzi

witam 

musze wymienic sprzeglo i jest problem z czescia poza ASO a tam drogo przynajmniej w uk bo koszt jakis 4tys a z dwumasa 9tys

i nie wiem czy ktos przerabial ostatnio temat i jak sobie z nim poradzil omijajac aso 

ja znalazlem na stronie LuK -a ze niby ten model ma pasowac LuK 624 3522 33 ale w kazdym warsztacie mowia ze nic innego nie pasuje tylko aso ?? dziwne troche 

 

to moj vin     wauzzzf47ga014572

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kokoswojtek napisał(a):

witam 

musze wymienic sprzeglo i jest problem z czescia poza ASO a tam drogo przynajmniej w uk bo koszt jakis 4tys a z dwumasa 9tys

i nie wiem czy ktos przerabial ostatnio temat i jak sobie z nim poradzil omijajac aso 

ja znalazlem na stronie LuK -a ze niby ten model ma pasowac LuK 624 3522 33 ale w kazdym warsztacie mowia ze nic innego nie pasuje tylko aso ?? dziwne troche 

 

to moj vin     wauzzzf47ga014572

 

OE nr:

tarcza - 0CS 141 031 D

docisk - 0CS 141 117 F

łożysko - 0CS 141 671 C

dwumas - 0CS 105 266 F

 

ale nie ma zadnej dostepnosci

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz dać swój zestaw do odnowy/regeneracji... na pierwszy rzut oka może się to wydawać żałosne, ale z drugiej strony takie zabiegi często się stosuje w modyfikowanych  autach, gdzie mocy znacznie przybyło i tam nie jest to już regeneracja ale wzmocnienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2023 o 17:30, sahipp napisał(a):

zawsze możesz dać swój zestaw do odnowy/regeneracji... na pierwszy rzut oka może się to wydawać żałosne, ale z drugiej strony takie zabiegi często się stosuje w modyfikowanych  autach, gdzie mocy znacznie przybyło i tam nie jest to już regeneracja ale wzmocnienie...

nie da sie tego zregenerowac juz pytam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kokoswojtek napisał(a):

nie da sie tego zregenerowac juz pytam

popytaj w jakiś firmach może nie szukając typowo regeneracji, ale w kierunku tuningu... ludzie naprawdę robią wzmacniane zestawy, obijane kevlarem, wzmacnianie i inne cuda... musisz poszukać...

 

coś mi tak w pamięci świata z forum ,,radzikowski,, czy tam redzikowski - tam ludzie u nas z forum często robili swoje zestawy...

 

poszukaj dobrze...

Edytowane przez sahipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...