Treść opublikowana przez kokoswojtek
-
Problem po wymianie świec
To jakim cudem pisało ze błąd to świeca na cylindrze (chyba ) 3 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem po wymianie świec
Witam Pokazał mi się check engine i tam ze jedna świeca nie działa wiec kupiłem wszystkie 4 tez ngk i po 1 dniu wyskoczył znowu błąd ale teraz wszystkich 4 świec.... miał ktoś taki przypadek?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
klima hałasuje
Mam to samo jak wyłącze klime albo dam na econ to coś się tlucze.... Ile kosztowała Cie wymiana tego łożyska?? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Sprężarka klimy zatarta po miesiącu od wymiany.
Ja słyszałem o takich przypadkach że ktoś wymieniał 2razy na nowa sprężarka i każda pochodziła 2-4miesiecy i co sie później okazało wadliwy był panel klimatronika który źle sterować sprężarka Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Oslona maskujaca lusterka wewnetrznego
czy to lutersko jest z kompasem??
-
Jakie głośniki w drzwi zamiast ori
ja bym bral 1
-
montaż tuby i wzmacniacza a4 b6
zanim zaczniesz cos zmieniac zobacz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319940-avant-stockowy-subwoofer-poprawa-grania/
-
Słabe nagłosnienie
bose podobno sie nie oplaca kupowac bo jak sluchasz radia (przewaznie) to nie uslyszysz ruznicy
-
Radio z androidem - jakieś sugestie
jaki model kupiles tego parrota?? i daj jakies zdjecia jak mozesz:)
-
Przewod płynu chłodniczego.
A tak przy okazji można prosić nr win twojego Audi?? Bo potrzebuje części do tego silnika a w Audi mi nie znajdą części jak nie będę znał winu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
ja malowalem swoje ale b7 i dalem na 80 -90stopni i po 8 minutach mozna juz odkleic xD
-
2006 1.9 tdi BRD 116bhp chip na 145bhp jakie turbo ?
Czyli lepiej uzywke i do regeneracji??? Jak ktoś regenerowal to jaki jest koszt?? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
2006 1.9 tdi BRD 116bhp chip na 145bhp jakie turbo ?
a to ta GT1749V to jest chinczyk?? przeciez garrett to chyba dobra firma z tego co sie orietuje??
-
2006 1.9 tdi BRD 116bhp chip na 145bhp jakie turbo ?
Ta turbina to chinczyk.. a po czym poznac ze chinczyk??
-
2006 1.9 tdi BRD 116bhp chip na 145bhp jakie turbo ?
dzieki a czy przy wymianie turba trzeba jakies uszczelki kupowac w audi czy wszystko powinno byc w zestawie z turbo??
-
2006 1.9 tdi BRD 116bhp chip na 145bhp jakie turbo ?
Adrian ja chce kupic nowke nie chce oddawac do regeneracji
-
2006 1.9 tdi BRD 116bhp chip na 145bhp jakie turbo ?
np taka?? GT1749V
-
2006 1.9 tdi BRD 116bhp chip na 145bhp jakie turbo ?
Witam zrobilem chip na 145bhp i teraz mi zaczyna turbo siadac, mam teraz 257tys km i oryginalne turbo i moje pytanie jakie turbo wsadzic tak zeby bylo p&p i dobrze gralo z ta moca ????
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
juz jestem sorki ale nie pokazaly mi sie notyfikacje ;( ja jestem za w niedziele moge zawsze:) i mi tam rybka gdzie mozna podjechac
-
Jak trwałe jest tylne zawieszenie w A4 B6?
oplaca sie regenerowac wahacze??
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
no to spoko:) ale w niedziele bedziesz jechal??
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
to moze jak bedziesz jechal a bedziesz mial 2 miejsca to daj znac:P
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
a skad Ty jestes??
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
mi w tyg odpada bo pracuje do 22 najlepiej w weekendy a propo tego ultimate-dubs jestem tylko szkoda ze tak daleko;(
-
Chip 1.9 BRB 116PS w GOODHOPE co myślicie?
widze ze nie tylko ja nie wiem xD jaka jest roznica i czy wogole jest w wtryskach czy pompkach miedzy BRB BKE i BRD??? xD a jak jest gdzies temat na forum to mozna prosic o linka??