Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokoswojtek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokoswojtek

  1. To jakim cudem pisało ze błąd to świeca na cylindrze (chyba ) 3 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Witam Pokazał mi się check engine i tam ze jedna świeca nie działa wiec kupiłem wszystkie 4 tez ngk i po 1 dniu wyskoczył znowu błąd ale teraz wszystkich 4 świec.... miał ktoś taki przypadek?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. kokoswojtek odpowiedział(a) na djmesiu temat w Audi A4 B6/B7
    Mam to samo jak wyłącze klime albo dam na econ to coś się tlucze.... Ile kosztowała Cie wymiana tego łożyska?? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. Ja słyszałem o takich przypadkach że ktoś wymieniał 2razy na nowa sprężarka i każda pochodziła 2-4miesiecy i co sie później okazało wadliwy był panel klimatronika który źle sterować sprężarka Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. czy to lutersko jest z kompasem??
  6. ja bym bral 1
  7. zanim zaczniesz cos zmieniac zobacz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319940-avant-stockowy-subwoofer-poprawa-grania/
  8. bose podobno sie nie oplaca kupowac bo jak sluchasz radia (przewaznie) to nie uslyszysz ruznicy
  9. jaki model kupiles tego parrota?? i daj jakies zdjecia jak mozesz:)
  10. A tak przy okazji można prosić nr win twojego Audi?? Bo potrzebuje części do tego silnika a w Audi mi nie znajdą części jak nie będę znał winu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. ja malowalem swoje ale b7 i dalem na 80 -90stopni i po 8 minutach mozna juz odkleic xD
  12. Czyli lepiej uzywke i do regeneracji??? Jak ktoś regenerowal to jaki jest koszt?? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. a to ta GT1749V to jest chinczyk?? przeciez garrett to chyba dobra firma z tego co sie orietuje??
  14. Ta turbina to chinczyk.. a po czym poznac ze chinczyk??
  15. dzieki a czy przy wymianie turba trzeba jakies uszczelki kupowac w audi czy wszystko powinno byc w zestawie z turbo??
  16. Adrian ja chce kupic nowke nie chce oddawac do regeneracji
  17. Witam zrobilem chip na 145bhp i teraz mi zaczyna turbo siadac, mam teraz 257tys km i oryginalne turbo i moje pytanie jakie turbo wsadzic tak zeby bylo p&p i dobrze gralo z ta moca ????
  18. juz jestem sorki ale nie pokazaly mi sie notyfikacje ;( ja jestem za w niedziele moge zawsze:) i mi tam rybka gdzie mozna podjechac
  19. oplaca sie regenerowac wahacze??
  20. no to spoko:) ale w niedziele bedziesz jechal??
  21. to moze jak bedziesz jechal a bedziesz mial 2 miejsca to daj znac:P
  22. a skad Ty jestes??
  23. mi w tyg odpada bo pracuje do 22 najlepiej w weekendy a propo tego ultimate-dubs jestem tylko szkoda ze tak daleko;(
  24. widze ze nie tylko ja nie wiem xD jaka jest roznica i czy wogole jest w wtryskach czy pompkach miedzy BRB BKE i BRD??? xD a jak jest gdzies temat na forum to mozna prosic o linka??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.