Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokoswojtek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokoswojtek

  1. rs4wagon siema;) a to o ktorej godz we wtorki??
  2. - niedziela - pod kinem na enfield? xD
  3. a co bedziesz robila z tym leonem?? sprzedajesz??;p
  4. Tomek a Ty juz sprzedales??
  5. ale dokladniej ;p
  6. super a Ty gdzie mieszkasz?? xD
  7. Witam poszukuje kogos to zajmuje sie regeneracja interesuje mnie cena regeneracji (320/288) + ewentualne malowanie proszkowe
  8. a mozna na tym jezdzic?? czy trzeba to szybko zrobic??
  9. ja mam to samo... jak odpale silnik to sa stuki a jak wcisne sprzeglo to ustaje... i tez nie wiem co to jest (1.9 tdi BRD 5-biegow manual) pisze po lewej stronie Model:A4 B7 Nadwozie:Avant Rocznik:2006 Silnik:1.9 TDI Kod silnika:BRB Napęd:FWD Skrzynia:Manual Paliwo:ON
  10. heheh;p to wezniesz Dominika na hol:P
  11. no to Dominik masz kompana na trasie do Londynu:)
  12. a to chciales roverem przyjechac??
  13. hehe damy znac napweno:)
  14. hehe;p a tu macie pare fotek http://www.directupload.net/file/d/3775/a2yw3f4o_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3775/p9kxput7_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3775/bk6f76md_jpg.htm
  15. moze przeniesiemy spotkanie pod kino?? dobra ja juz jade pod tego mcd
  16. uwarazaj bo sie jeszcze tam wszyscy nie pomiescimy:P
  17. no to spoko:) no tego naprzeciwko kina jaki masz kolor samochodu zebysmy sie nie szukali po parkingu:P
  18. bo mam poniedzialek wolny to moze o 18 w poniedzialek??
  19. ja pracuje na solar way (enfield) a mieszkam na edmontonie
  20. hehe ja robie od 14 do 22;p wiec jak cos to tylko niedziele albo sobota po 19 chyba ze mam wolna:P najlepiej jakas niedziela;p
  21. ooo to moze sie spotkamy kolo maca na enfildzie??
  22. adrian92 a Ty w jakiej czesci uk mieszkasz???
  23. ja jestem za londynem:) btw laki_73 w ktorej czesci mieszkasz?? domjenick to moze pomysl o przeprowadzce xD
  24. witam myslalem na bixenonami ale za droga zabawka co powiecie na HIDy?? ktos cos wie jak to swieci czy dobre czy legalne itd??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.