Treść opublikowana przez kokoswojtek
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
rs4wagon siema;) a to o ktorej godz we wtorki??
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
- niedziela - pod kinem na enfield? xD
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
jestem za:P
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
a co bedziesz robila z tym leonem?? sprzedajesz??;p
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Tomek a Ty juz sprzedales??
-
czy ktos sie zajmuje regeneracja?
ale dokladniej ;p
-
czy ktos sie zajmuje regeneracja?
super a Ty gdzie mieszkasz?? xD
-
czy ktos sie zajmuje regeneracja?
Witam poszukuje kogos to zajmuje sie regeneracja interesuje mnie cena regeneracji (320/288) + ewentualne malowanie proszkowe
-
stuki w skrzyni na biegu jalowym
a mozna na tym jezdzic?? czy trzeba to szybko zrobic??
-
stuki w skrzyni na biegu jalowym
ja mam to samo... jak odpale silnik to sa stuki a jak wcisne sprzeglo to ustaje... i tez nie wiem co to jest (1.9 tdi BRD 5-biegow manual) pisze po lewej stronie Model:A4 B7 Nadwozie:Avant Rocznik:2006 Silnik:1.9 TDI Kod silnika:BRB Napęd:FWD Skrzynia:Manual Paliwo:ON
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
heheh;p to wezniesz Dominika na hol:P
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
no to Dominik masz kompana na trasie do Londynu:)
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
a to chciales roverem przyjechac??
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
hehe damy znac napweno:)
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
hehe;p a tu macie pare fotek http://www.directupload.net/file/d/3775/a2yw3f4o_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3775/p9kxput7_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3775/bk6f76md_jpg.htm
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
moze przeniesiemy spotkanie pod kino?? dobra ja juz jade pod tego mcd
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
uwarazaj bo sie jeszcze tam wszyscy nie pomiescimy:P
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
no to spoko:) no tego naprzeciwko kina jaki masz kolor samochodu zebysmy sie nie szukali po parkingu:P
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
bo mam poniedzialek wolny to moze o 18 w poniedzialek??
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
ja pracuje na solar way (enfield) a mieszkam na edmontonie
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
hehe ja robie od 14 do 22;p wiec jak cos to tylko niedziele albo sobota po 19 chyba ze mam wolna:P najlepiej jakas niedziela;p
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
ooo to moze sie spotkamy kolo maca na enfildzie??
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
adrian92 a Ty w jakiej czesci uk mieszkasz???
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
ja jestem za londynem:) btw laki_73 w ktorej czesci mieszkasz?? domjenick to moze pomysl o przeprowadzce xD
-
HID czy ktos wie cos na ten temat?
witam myslalem na bixenonami ale za droga zabawka co powiecie na HIDy?? ktos cos wie jak to swieci czy dobre czy legalne itd??