Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia


adrian92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na forum jestem od niedawna, od kiedy zacząłem szukać b7ki. po obejrzeniu kilku sztuk zdecydowałem się na zakup :naughty:

wcześniej śmigałem golfikiem mk4 gti 1.8t na konkretnej glebie:whistling:, fotki niżej.

samochód z końcówki 2007, odebrany z salonu 02,08 poprzez pierwszego właściciela, ja jestem trzecim

przebieg dość mały bo 57 600 tys mil / 92 160 tys km - udokumentowany i sprawdzony.

pełna historia z rachunkami na części.

furka ogólnie b.d zadbana lecz będę musiał przemalować/wypolerować tylny zderzak ponieważ posiada trochę rys od wskakiwania psa do bagażnika.

plany na pewna jakieś są, lecz zależy to wszystko od stanu portfela oraz czasu.

-prywatne tablice

-tablice prasowane

-podświetlenie klamek w środku na czerwono

-gwint ap KUPIONY

-air ride - brakuje tylko poduszek

-fele, ZROBIONE

-czarny znaczek tył

-DP 2.5' oraz reszta wydechu

-przyciemnienie szybek- ZROBIONE

-odwiedzenie detailera

-wycieraczka z Q7

-owiewki na szyby heko - ZROBIONE

-podłokietnik przód- ZROBIONE

-led na tablice- ZROBIONE

-led do wnętrza - ZROBIONE

-rozbudowa navigacij o tuner, kamerke - ZROBIONE

-przyciemnienie lamp przod (Joey Mod) - ZROBIONE

-czarny gril - ZROBIONE

-wymiana żarówek - ZROBIONE

-tempomat - ZROBIONE

-żółte halogeny- ZROBIONE

-dokładka z seata leona cupry r - ZROBIONE

-wywalenie znaczków z klapy a4 & 1.8T - ZROBIONE

ale najpierw serwis, wymiana:

-f.powietrza maan - ZROBIONE

-f.kabinowego maan - ZROBIONE

-f.paliwa maan - ZROBIONE

-f.oleju maan- ZROBIONE

-olej - ZROBIONE

-świece - ZROBIONE

i cokolwiek jeszcze przyjdzie mi do głowy, zazwyczaj budzę się z pomysłem i dążę do realizacji :banan:

tym śmigałem:

20140228_151929.jpg

20140309_173558.jpg

20140330_160506.jpg

1972298_470927939700652_1216097237_n.jpg

a teraz tym :banan:

DSC_1743.JPG

DSC_1742.JPG

DSC_1740.JPG

DSC_1739.JPG

DSC_1737.JPG

DSC_1735.JPG

20140524_213113.jpg

20140828_160746.jpg

wyposażenia na razie nie rozgryzłem hehe, na pewno jest,

-navi

-pełen fis

-sterowanie głosowe

-bluetooth

-'rekin' na dachu

-sterowanie z kierownicy

-domykanie szyb z pilota

-zmieniarka cd

-podłokietnik tyl

MODY:

od razu po zakupie wywaliłem znaczki a4 oraz 1.8t z klapy

dołożony tempomat - tutaj wielkie podziękowania koledze barrowiec1 za pomoc w kodowaniu!

oraz koledze turbobastard za przeczyszczenie lasera w navi!

20140524_170127.jpg

20140524_165221.jpg

adapter kamery + dekoder tv

20140629_215211.jpg

led środka

20140718_215545.jpg

kamera cofania

20140725_082858.jpg

zółte halogeny / nowe zarówki h7 + postojowe / czarny gril / dokładka z leona cupry r / dymione lampy

DSC_1862.JPG

vim hack + Polski język

20140731_190740.jpg

led na tablice

DSC_2010.JPG

podłokietnik przód:

DSC_2031.JPG

dymione szybki

2222222.jpg

DSC_2304.JPG

11053064_653618258098285_436827867294665

pozdro!

Edytowane przez adrian92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura git :) też jestem na etapie kompletowania gratów do tempomatu, w razie czego odezwę się na priv gdybym miał jakieś pytania odnośnie tempo :) Powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega z UK ale jednak kawałek ode mnie już myślałem że jakiś spot ogarniemy :) CO do furki ładny kolorek też miałem wnętrze w tym kolorze ale jednak bardziej przekonany byłem do czarnego i dlatego zmieniłem ale jak byś potrzebował jakieś graty z wnętrza to coś mi zostało w tym kolorze to zawsze za piwko coś mogę wysłać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega z UK ale jednak kawałek ode mnie już myślałem że jakiś spot ogarniemy :) CO do furki ładny kolorek też miałem wnętrze w tym kolorze ale jednak bardziej przekonany byłem do czarnego i dlatego zmieniłem ale jak byś potrzebował jakieś graty z wnętrza to coś mi zostało w tym kolorze to zawsze za piwko coś mogę wysłać ;]


tez bym wolał czarne lecz nic nie było z tym silnikiem w kombi/małym przebiegiem, możliwe ze w przyszłości się wymieni - ile tak trzeba szykować na taką imprezę? (możne być pw :), na razie szukam podłokietnika lecz nic nie mogę znaleśc w tym moim kolorze :| :facepalm:


wyskoczył mi bład na vagu:

1 Fault Found:
17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit
P1292 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent

wiec zadzwoniłem do aso i zamówiłem:

DSC_1773.JPG

jakoś w tygodniu jak będzie wolna chwila to się zamontuje.



---------- Post dopisany 01-06-2014 at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2014 at 22:42 ----------

dziś wpadły na pokład nowe świece:

DSC_1774.JPG

DSC_1782.JPG

---------- Post dopisany 02-06-2014 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 19:38 ----------

a dziś filtry:
-paliwa
-powietrza - zamontowany
-kabinowy - zamontowany
-oleju

DSC_1785.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak widzę furkę to mam uśmiech na twarzy :P Mówiłem już kilkakrotnie, bardzo mi się podoba, powodzenia w modach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bylbym za jakims spocikiem ogolno wyspowym, to by bylo cos :decayed:

Adrian, zerknij na wlepe z wyposazeniem i uzyj dekodera wyposazenia a dowiesz sie ciekawych rzeczy zamontowanych fabrycznie takich jak ja sie np dowiedzialem ze mam servotronic.

Twoj temat przypomnial mi o filtrach, moj dopowoz ktory mam od niedawna byl serwisowany w aso ale oni maja tendencje do wymieniania samego filtra od oleju z olejem co rok pomijajac reszte filtrow kiedy tylko sie da, pewnie za sprawa ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś trzeba będzie zrobić jakiegoś spota :)

może dziś spróbuje rozkodować wlepe, co do filtrów to miał niby serwis niedawno ale ja zawsze jak kupuje samochód to staram się powymieniać wszystko, lecz dość mało zabrudzone filtry które były w samochodzie potwierdziły mi ze był zrobiony serwis a nie tylko pieczątka :naughty:

dziś zamontowany termostat i na razie błędu nie ma - oby tak pozostało. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cool, wedlug mojej ksiazki serwisowej ja filtru paliwa nie mialem wymienianego wogole... Jutro to zalatwie. Srubki sie przydaly do tempomatu? Tych laserow od tego goscia miec nie bede. Zamow z ebaya z chin tak bedzie najtaniej, kiedys widzialem za okolo £40 tylko trzeba poczekac 2-3 tyg pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no filtr paliwa niestety najdroższy z filtrów bo do mojego kosztował 30f :doh: dziś juz nie daliśmy rady wymienić, dopiero jutro.

śrubki oczywiście ze się przydały! bez nich byłbym w :rant:, w aso mi nic o nich nie powiedzieli heh.

czyli szukać na ebay'u 'rns e lens' - tak to się nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, sprobuj pod rns-e laser, wlasnie patrzalem i jest tego.sporo, nawet z niemiec wysylaja wiec nie bedziesz musial dlugo czekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr paliwa dziś ogarnięty, było trochę problemów z odpaleniem lecz daliśmy rade :naughty: filtr manna miał odwróconą przepływowośc w stosunku do fabrycznego i paliwko wracało do zbiornika a nie do silnika :|

jeszcze mam uszczelkę pokrywy do wymiany :facepalm:

---------- Post dopisany 08-06-2014 at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2014 at 21:23 ----------

uszczelkę tez już ogarnęliśmy wczoraj :) ori z aso :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawiliśmy samochód na podnośnik w celu oględzin oraz wymiany filtra paliwa, i silnik był dość mocno spocony, po śladach oleju doszliśmy ze to uszczelka pokrywy cieknie, już wymienione 30f z aso :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wymianą roboty dożo nie ma, ściągasz osłony, odpinasz kable, wyciągasz cewki, odkręcasz 8 śrub 10mm (od środka na krzyż) i parę innych śrub imbusowych/torxowych i pokrywa do góry, dobrze trzeba wyczyścić, trochę silikonu po rogach i nowa uszczelka, robota na ok godzinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak wczoraj wruciłem z Polski, km troche przybyło bo w ciagu 2tych zrobiłem ponad 5100 km lol ale pojawiły sie też nowe graty:

zestaw kabli do navi od kolegi wosza oraz dekoder, muszę jeszcze dokupić kamerkę cofania i może antenę i biorę się za montaż.

20140629_215211.jpg

20140629_214840.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znac jaka antenka i kamerka, moze podjade do ciebie jak bedziesz montowal i sam zamontuje tez taki zestawik

A vim hacka bedziesz robil czy jakis adapterek do tego dokupujesz zeby smigalo podczas jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś listonosz przyniusł dawno zamówioną paczke z chin :naughty:

20140724_184628.jpg

20140724_184735.jpg

i wstępnie podłączone i zakodowanie, teraz trzeba się brać za przeciągniecie kabli :(

20140724_194719.jpg

wpadły też ledy do wnętrza (sory za jakosc fotek- telefon + noc)

20140718_215545.jpg

20140718_215530.jpg

20140718_215602.jpg

oraz żółte halogeny :)

20140716_204950.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...