Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia


adrian92

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki fury;)

Mam pare pytań ;)

Jak trzyma sie Plasti-dip? I ile warstw dałeś no i czy puszka starczy na gril? Lampy w środku też dipem potraktowałeś? Pozdrawiam

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez Andrzej07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym one się ruznią? poruwynwałem z tym co byl na samochodzie i był identyczny wielkością, tego co miałem zamontowałem, kupowałem w sklepie po 'vinie'

Lekko wymiarami.

Moim zdaniem tez powinien byc 66. Na stronie producenta wyskakuje wlasnie ten.

25 pokazuje tylko w B5 i to 1.9 tdi.

Sprawdz kolego jeszcze raz zanim zlejesz olej ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki fury;)

Mam pare pytań ;)

Jak trzyma sie Plasti-dip? I ile warstw dałeś no i czy puszka starczy na gril? Lampy w środku też dipem potraktowałeś? Pozdrawiam

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

dzięki wielkie kolego, plasti dip na razie się trzyma niezłe , tak mi starczyła puszka na ramkę oraz na znaczek z tyłu (lecz spier** znaczek i musiałem zerwać) należy pamiętać ze pierwsze warstwy cieniutkie - dopiero któraś z warstw zacznie Ci kryć, Lampy w zadnym wypadku nie plasti, raczej by nie wytrzymało wysokich temperatur, ja wyciągałem ten plastik z środka zmatowiłem papierem i pomalowałem czarną farba w sprayu na wysokie temperatury

a czym one się ruznią? poruwynwałem z tym co byl na samochodzie i był identyczny wielkością, tego co miałem zamontowałem, kupowałem w sklepie po 'vinie'

Lekko wymiarami.

Moim zdaniem tez powinien byc 66. Na stronie producenta wyskakuje wlasnie ten.

25 pokazuje tylko w B5 i to 1.9 tdi.

Sprawdz kolego jeszcze raz zanim zlejesz olej ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

zagłębiłem się trochę w temat z tym filtrem i wyczytałem na forach ze tak ten 40 co mam założony jest do TDI, ale jest lepszy niż 66 do 1.8t

jeszcze gdzieś wyczytałem ze 66 nie został niby zakceptowany przez vw bo nie spełnia norm do 1.8t,

generalniej ludzie piszą o 3 filtrach,40 66 44 (duże i małe)

i ten 40 jest tez sprzedawany na ruznych stronach do 1.8t

na audizine znalazłem takiego mejla od MANN:

Dear Mr. Murphy,

thank you for your inquiry.

Please note that W 940/44 is the "longlife" version and can be used 30,000

km.

W 940/25 is the old version but can be installed as well without any hazard

for your engine.

However W 940/25 has to be changed after 15.000 km.

Kind regards,

Andreas Lieb

Logistics Manager

FILTERWERK MANN+HUMMEL GMBH

71631 Ludwigsburg, Germany

Phone ++49(7141) 98-2642

FAX: ++ 49(7141) 98-2558

e-mail: [email protected]

Internet: www.mann-hummel.com

tłumaczenie:

proszę zauważyć ze W940/44 jest przeznaczony na długi serwis i można go wymieniać co 30 tys km

W940/25 jest stara wersja i tez możne być zamontowana bez żadnych skutków ubocznych dla twojego silnika, jednak ta wersja wymaga wymiany co 15 tys km

sam już nie wiem co mam robić, pyzatym kupowałem w dobrym sklepie gdzie podaje się numer rejestracji (oni zczytuja sobie vin z tego) i maja specyfikacje samochodu.

Edytowane przez adrian92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz rację ale jak wchodzisz w konfigurator filtrów na stronie mann to tylko jeden jest dedykowany


w inter cars tez tylko jeden rodzaj manna


Moze koleś w sklepie nie miał innego i stwierdził ze ten też będzie pasował tez miałem taką kiedyś sytuację ze chciałem kupić filtr paliwa i koleś sprawdzając mój vin stwierdził ze ten będzie pasował po czym próbowałem go zamontować ale nie dało rady


Pewnie z zewnątrz moze się wogóle nie róznić ale środek pewnie jest już inny


A poza tym nie ufaj olejom longlive wymieniaj olej max co 15 tyś


Polecam tą oliwe

xf-longlife-5w40-5l.jpg

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20140904_104453.jpg

20140904_104502.jpg

DSC_2010.JPG

w końcu wleciały ledy na tablice, efekt jest mega - fotka nie odaje w całości efektu, nie razi tak jak na zdjeciu :) przy tym nie wali mi błędami na desce.

Edytowane przez adrian92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ostro daje ale mi sie podoba. Sa to ledy z firmy mylitco ja zamawialem na ebay. Dzis moze wkoncu wpadnie podlokietnik - aukcja sie konczy wieczorem [emoji11][emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem orginalne podświetlenie tablicy ledy niestety wali błędem ale przynajmniej nic się nie nagrzewa i topi . Miałem takie same jak ty założone i mi w środku trochę od temp radiatora potopiło plastiki . Po jakimś czasie odkręć czy przypadkiem te ledy nie porobiły ci szkód trochę .


Jak będzie się topiło to proponuję kupić orginał led i założyć coś takiego

www.ebay.pl/itm/Audi-A4-B7-LED-Kennzeichenbeleuchtung-Adapter-Kennzeichen-Bj-2004-2008-/400419246681?pt=DE_Autoteile&hash=item5d3ad8d259

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno sprawdze ale mam nadzieje ze tak nie bedzie bo troche te ledy kosztuja 25f czyli ok 125zl (ja zaplacilem 17f ze znizka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ostro daje ale mi sie podoba. Sa to ledy z firmy mylitco ja zamawialem na ebay. Dzis moze wkoncu wpadnie podlokietnik - aukcja sie konczy wieczorem [emoji11][emoji12]

Tą są uniwersalne chińskie ledy, do których różne firmy dodają swoje loga. tez mam identyko, a z innej firmy i pełno tego na rynku ;) Ich żywotność ze 2 lata. Barwa 6000K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furacz miodzio :) , ale wg. mnie te ledy świecą za jasno. :thumbdown: Ze zdjęcia wynika ze są sporo jaśniejsze jak światła pozycyjne. Niestety nie widziałem narazie czegoś chociażby zbliżonego do ori barwa, czy intensywnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To elegancko, tez tak chce :) skad brales sprzet? Rozgladam sie za decatem ale ciezko tu dostac w uk, moze znasz jakies miejsce?

na początku miałem brać rurki od http://www.mijexhaust.com/ znajdują sie w walsall ale znalazłem lokalnie chcieli trochę drożej ale 'utargowałem' do tej samej ceny :decayed:

ja brałem same rurki z klasówki i przejściówki i pospawałem to w pracy.

tez chce decata ale u mnie są 2 sondy lamda i jak wywalę jedna za katalizatorem to wywali błąd, a ją można podobno tylko usunąć programowo u tunera.

zagadaj z tą firmą powinni Ci zrobić custom'owego down pipa na ebayu jest ale a3 z Twoim silnikiem, wiec tez móże podejdzie (http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A3-FSI-SEAT-LEON-FR-CUPRA-VW-GOLF-GTI-2-0-MK5-DOWN-PIPE-DP7410-/200558557238?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2eb238b836) musisz zagłębić się w temat.

Furacz miodzio :) , ale wg. mnie te ledy świecą za jasno. :thumbdown: Ze zdjęcia wynika ze są sporo jaśniejsze jak światła pozycyjne. Niestety nie widziałem narazie czegoś chociażby zbliżonego do ori barwa, czy intensywnością.

dzięki kolego, co do leadów to kwestia gustu, mi się podobają, na żywo tez to inaczej wyglada

ps, w przyszłym tygodniu będzie podłokietnik bo wygrałem aukcje :D

Edytowane przez adrian92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...