Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 nie odpala,cyka rozrusznik


Krzysiek93DG

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Jestem tu nowy więc przepraszam jeżeli powielam temat.Prosze o pomoc.Mianowicie posiadam A4 B5 1.8 ADR i od pewnego czasu mam problem z odpaleniem.Po przekręceniu kluczyka do pozycji zapłonu kontrolki się świecą i gdy próbuję odpalić słychać cyknięcie rozrusznika ale nie chce kręcić.Dodatkowym objawem jest skaczące ładowanie a w większości jego brak(wahania 12-13V) rzadko kiedy jest +14V.Wymieniłem regulator napięcia na alternatorze ale problem jest ten sam i dochodzi to nieszczęsne odpalanie.Styki masowe wewnątrz auta czyste,na podszybiu oczyszczone jak i łączenie silnik-buda.Podejrzewam kończący się rozrusznik i kostkę stacyjki,ale poproszę was o pomoc bo może ktoś borykał się z podobnym problemem.

Link do filmiku:

VID_20170702_144711.mp4

Edytowane przez Krzysiek93DG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mszark nawet mi nie przyszło do głowy żeby sprawdzić plusy. Jutro po południu zajrzę i zobaczę czy nie są zaśniedziałe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś miał dostęp do miernika. Jak masz problem z odpalaniem i ładowaniem to pierwsza myśl-coś nie łączy po między aku i rozrusznikiem. Luźny/uszkodzony któryś przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...