Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Granatowe Quattro BPW/RECARO/RNS-E/JAMEX -35mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

      Siemanko, przeglądam już forum od dłuższego czasu ale dopiero teraz postanowiłem podzielić się z wami swoim projektem.

Wszelkie sugestie, uwagi czy opinie mile widziane :decayed: 

 

 

Aktualnie: 

1fca35bd9dbe1c20gen.jpg

74df4818a954d57dgen.jpg

390a07f71df06cb7gen.jpg

b4a78cac2b05171agen.jpg

 


                        Lakier:  LY5K "brillantblau"


                   Kolor wnętrza:  7A2 "indigo", "indygo"


                            Silnik: BPW

                                    głowica i wtryski po remoncie          
                            nowy wałek i hydro elementy
                           swap pompy olejowej


             
                          w planch:

                           dpf out, egr out
                          downpipe
                             z czasem większe turbo i fmic
                         mapa

                    


                            Zawieszienie:


                       Amortyzatory w serii S-line 1BD i sprężyny progresywne czerwone -35mm Jamex


                            Koła:

                            Felga Pheaton 18" 3D0601025AM + oponki 225/40 Continental SportContac2` lato

                              Felga Audi A8 Ori. 8 x 17" SpeedLine` zima

                               w planach 18" zostaje zima i 19" na lato


                            Wnętrze:

                          Navi RNS-E (plus polskie menu)
                           Fotele Recaro S4 platinum silver
                          Podłokietnik platinum silver
                                       Kierownica 3-rammienna ścięta, pogrubiona S-line
                         Dekory Carbon 4D Oracal
                        Lampka Ambiente


                            w planach:

                            Pasy platinum silver
                                  Kierownica 3-ramienna multifunkcyjna  - indigo 
                             Boczki skórzane pod 4 el. szyby - indigo
                            Tunel 2din bez telefonu - indigo
                          

                            Nadwozie:

                             Lotka klapy S-line/S4
                              Dzienne VISION P21W BA15s 12/24V 14x3535 SMD LED
                                Podświetlenie Led SMD tylniej tablicy
                           Szyby 30% Avangarde Blue


                          plany:

                          Antena Navi GPS
                          Wiązka + czujniki PDC przód
                            Zderzak przód DTM
                           Listwy boczne S4
                           Tylne lampy led C6
                                

 

 

                  Seria:

7020a94bc4478d46med.jpg985f8dc5ca9d28damed.jpg 438fd03c28ddf526med.jpg

Edytowane przez D_I_X_O_N
Błędy

Opublikowano

pierwsze mody na plus :thumbup1: powodzenia w projekcie

szkoda tylko że zdjęcia takiej marnej jakości :P

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, qruku napisał:

pierwsze mody na plus :thumbup1: powodzenia w projekcie

szkoda tylko że zdjęcia takiej marnej jakości :P

Na dniach ogarnę jakąś kosmetyke to wrzucę lepsze fotki :decayed:

Opublikowano

Witam kolego z takim samym motórem jak ja :)

Pierwsze mody w bardzo dobrym kierunki, trojramienna kiera od razu zmienia srodek :) Felgi tez siadły konkretnie.
Z mocą coś masz zamiar działac, bo 140 w quattro, to ledwo sie odpycha :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.