Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzyskiwanie danych z dyskow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Czy ktos z was ma jakis pomysl jak odzyskac dane z dysku twardego???dzis posypal mi sie caly system :wallbash: :wallbash: :wallbash: i musialem zainstalowac windowsa od nowa i stracilem 10GB zdjec i jeszcze raz tyle muzy....czy sa moze jakies programy co pomagaja to odzyskac??

Opublikowano

Proszę to jest dobry program do odzyskiwania danych -->KLIK

Opublikowano
  • Autor

dzieki.tylko ze to chyba jest demo.

Opublikowano

dzieki.tylko ze to chyba jest demo.

Poszukaj dobrze a znajdziesz rozwiązanie :wink4: Na www.peb.pl też możesz poszukać tam czasami są "pełne" wersje.

Opublikowano
  • Autor

nie znam sie zbytnio na takich rzeczach ale poszukam.dzieki

Opublikowano

Tez polecam ten program dzięki niemu odzyskalem prawie 50 GB muzyki :>

Opublikowano

Witam.Czy ktos z was ma jakis pomysl jak odzyskac dane z dysku twardego???dzis posypal mi sie caly system :wallbash: :wallbash: :wallbash: i musialem zainstalowac windowsa od nowa i stracilem 10GB zdjec i jeszcze raz tyle muzy....czy sa moze jakies programy co pomagaja to odzyskac??

Ale te dane, które chcesz odzyskać były na tym dysku na którym od nowa teraz system zainstalowałeś? Jeśli tak to niestety minimalna szanse, że uda Ci się coś odzyskać.

Opublikowano
  • Autor

dokladnie tak.A moze sa jakies takie firmy co by daly rade to zrobic??

Opublikowano

Przede wszystkim zapobiegać. Ile razy ludzie sie dziwią dlaczego tworzę im dwie lub trzy partycje i od razu "moje dokumenty" przypisuje na inny dysk niż C. to jest podstawa.

pozostaje ci EasyRecovery 6.10 Professional - bardzo dobry program, a jak nic nie pomoże, a dane były conajmniej ważne:

121967090375212650.jpg

skorzystaj z usług: <a href="http://www.ontrack.pl/">KROLL ONTRACK</a>

Opublikowano
  • Autor

mialem wlasnie na dniach kupic drugi dysk i to wszystko zrzucic...ale niestety nie zdazylem :wallbash: :wallbash: :wallbash: sprawdza sie znane przyslowie ze polak ......... po szkodzie

Opublikowano

dokladnie tak.A moze sa jakies takie firmy co by daly rade to zrobic??

Nie potrzebnie się pospieszyłeś z tą instalacją nowego systemu.

Firmy są ale tanio nie będzie.

Opublikowano

Witam.Czy ktos z was ma jakis pomysl jak odzyskac dane z dysku twardego???dzis posypal mi sie caly system :wallbash: :wallbash: :wallbash: i musialem zainstalowac windowsa od nowa i stracilem 10GB zdjec i jeszcze raz tyle muzy....czy sa moze jakies programy co pomagaja to odzyskac??

Ale te dane, które chcesz odzyskać były na tym dysku na którym od nowa teraz system zainstalowałeś? Jeśli tak to niestety minimalna szanse, że uda Ci się coś odzyskać.

Nie jest to dokładnie prawda.Jeżeli teraz wgrał tylko system to bardzo prawdopodobne jest, że jest on na "poprzednim" miejscu.

Ja kiedyś uwaliłem partycję gdzie miałem 40 GB muzyki itp. Był na niej format i to chyba ze dwa razy, coś też tam nadpisywałem,przenosiłem itp.

W/w programem udało mi się odzyskać jakieś 70% danych w formie "oryginalnej". Kilka procent miałem lekko uwalone np. kilka piosenek zlało mi sie w jeden utwór (cała plyta się scaliła i była widoczna jako jeden utwór)

Jeżeli miałeś tam b.ważne dane to grzej do firmy. Koszt z tego co wiem nie jest mały.

Jeżeli to tylko multimedia to zakasaj rękawy i doro :)

Aplikacja godna polecenia

Opublikowano
  • Autor

najbardziej mi tam zalezy na zdjeciach(nie sa wazne ale sentymentalne) jest ich z 10GB :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zrobilem tak ze wlozylem plyte z xp i zaczelem instalowac i wtrakcie padlo ze trzeba sformatowac dysk i byly tam dwie metody wybralem ta szybsza,wiec moze wszystko sie nie usunelo.

Opublikowano

Zainstalowałeś tylko system ?

Opublikowano
  • Autor

tak

Opublikowano

przerzucaj dysk do kompa ze sprawnym systemem i korzystaj z programu, EasyRecovery

Opublikowano

To masz duże szanse.

Ja odzyskiwałem swoje dane już bardzo dawno więc nie pomogę Ci w szczegółach.

Spędziłem dużo czasu czytajac różne fora komp. i tam znalazłem porady praktycznie "za rączkę do celu"

Kup drugi dysk, zainstaluj nowy system a ten uwalony podepnij jako slave.

Ontrak Twoim przyjacielem i do roboty :)

Opublikowano
  • Autor

nie mam jak (laptop)a moze darade zrobic tak zeby zalozyc nowa partycje i zainstalowac na niej ten program??

Opublikowano

nie mam jak (laptop)a moze darade zrobic tak zeby zalozyc nowa partycje i zainstalowac na niej ten program??

Tego dysku nawet nie dotykaj już :)

Nic na nim nie instaluj i nie kombinuj.

Nowy dysk lub pomoc kolegi z kompem.

Twój jako slave, instalka softu na dysku master i dużo czasu

Opublikowano
  • Autor

ok.dzieki za pomoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.