Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odzyskiwanie danych z dyskow


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy ktos z was ma jakis pomysl jak odzyskac dane z dysku twardego???dzis posypal mi sie caly system :wallbash: :wallbash: :wallbash: i musialem zainstalowac windowsa od nowa i stracilem 10GB zdjec i jeszcze raz tyle muzy....czy sa moze jakies programy co pomagaja to odzyskac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki.tylko ze to chyba jest demo.

Poszukaj dobrze a znajdziesz rozwiązanie :wink4: Na www.peb.pl też możesz poszukać tam czasami są "pełne" wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie zbytnio na takich rzeczach ale poszukam.dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktos z was ma jakis pomysl jak odzyskac dane z dysku twardego???dzis posypal mi sie caly system :wallbash: :wallbash: :wallbash: i musialem zainstalowac windowsa od nowa i stracilem 10GB zdjec i jeszcze raz tyle muzy....czy sa moze jakies programy co pomagaja to odzyskac??

Ale te dane, które chcesz odzyskać były na tym dysku na którym od nowa teraz system zainstalowałeś? Jeśli tak to niestety minimalna szanse, że uda Ci się coś odzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak.A moze sa jakies takie firmy co by daly rade to zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zapobiegać. Ile razy ludzie sie dziwią dlaczego tworzę im dwie lub trzy partycje i od razu "moje dokumenty" przypisuje na inny dysk niż C. to jest podstawa.

pozostaje ci EasyRecovery 6.10 Professional - bardzo dobry program, a jak nic nie pomoże, a dane były conajmniej ważne:

121967090375212650.jpg

skorzystaj z usług: <a href="http://www.ontrack.pl/">KROLL ONTRACK</a>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem wlasnie na dniach kupic drugi dysk i to wszystko zrzucic...ale niestety nie zdazylem :wallbash: :wallbash: :wallbash: sprawdza sie znane przyslowie ze polak ......... po szkodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak.A moze sa jakies takie firmy co by daly rade to zrobic??

Nie potrzebnie się pospieszyłeś z tą instalacją nowego systemu.

Firmy są ale tanio nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktos z was ma jakis pomysl jak odzyskac dane z dysku twardego???dzis posypal mi sie caly system :wallbash: :wallbash: :wallbash: i musialem zainstalowac windowsa od nowa i stracilem 10GB zdjec i jeszcze raz tyle muzy....czy sa moze jakies programy co pomagaja to odzyskac??

Ale te dane, które chcesz odzyskać były na tym dysku na którym od nowa teraz system zainstalowałeś? Jeśli tak to niestety minimalna szanse, że uda Ci się coś odzyskać.

Nie jest to dokładnie prawda.Jeżeli teraz wgrał tylko system to bardzo prawdopodobne jest, że jest on na "poprzednim" miejscu.

Ja kiedyś uwaliłem partycję gdzie miałem 40 GB muzyki itp. Był na niej format i to chyba ze dwa razy, coś też tam nadpisywałem,przenosiłem itp.

W/w programem udało mi się odzyskać jakieś 70% danych w formie "oryginalnej". Kilka procent miałem lekko uwalone np. kilka piosenek zlało mi sie w jeden utwór (cała plyta się scaliła i była widoczna jako jeden utwór)

Jeżeli miałeś tam b.ważne dane to grzej do firmy. Koszt z tego co wiem nie jest mały.

Jeżeli to tylko multimedia to zakasaj rękawy i doro :)

Aplikacja godna polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mi tam zalezy na zdjeciach(nie sa wazne ale sentymentalne) jest ich z 10GB :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zrobilem tak ze wlozylem plyte z xp i zaczelem instalowac i wtrakcie padlo ze trzeba sformatowac dysk i byly tam dwie metody wybralem ta szybsza,wiec moze wszystko sie nie usunelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerzucaj dysk do kompa ze sprawnym systemem i korzystaj z programu, EasyRecovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz duże szanse.

Ja odzyskiwałem swoje dane już bardzo dawno więc nie pomogę Ci w szczegółach.

Spędziłem dużo czasu czytajac różne fora komp. i tam znalazłem porady praktycznie "za rączkę do celu"

Kup drugi dysk, zainstaluj nowy system a ten uwalony podepnij jako slave.

Ontrak Twoim przyjacielem i do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam jak (laptop)a moze darade zrobic tak zeby zalozyc nowa partycje i zainstalowac na niej ten program??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam jak (laptop)a moze darade zrobic tak zeby zalozyc nowa partycje i zainstalowac na niej ten program??

Tego dysku nawet nie dotykaj już :)

Nic na nim nie instaluj i nie kombinuj.

Nowy dysk lub pomoc kolegi z kompem.

Twój jako slave, instalka softu na dysku master i dużo czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...