Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana soczewki z b8


Malyszb6

Rekomendowane odpowiedzi

Siema . W mojej b6 mam zwykle światła halogenowe h7 i mogę kupić soczewki od b8 bixenon, da radę to tam włożyć. Bo moje lampy już tak słabo świec a że niedługo będę jeździł z włączoną latarką w telefonie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wsadzisz p&p projektora B8 do zwykłej lampy B6. Możesz spróbować taki set skompletować:

https://hidretrofit.pl/sklep/mini-h1-bi-xenon/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym oryginalne bo te pewnie przez miesiąc poświęca dobrze  i później będzie to samo co mam teraz.  I czy ta soczewka podejdzie mi do moich lamp.  Ewentualnie czy ktoś wie czy od a5 zwykła soczewka wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, udało Ci się coś zrobić kolego z tym problemem słabych świateł mijania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, udało Ci się coś zrobić kolego z tym problemem słabych świateł mijania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem słabych świateł mijania był wielokrotnie poruszany. Nie musisz nic zmieniać, wystarczy naprawić to co masz, B6 ma serio bardzo dobre światła mijania. Po pierwsze tanim kosztem można wypłukać całe wnętrze lampy izopropanolem i wodą destylowaną, u mnie dało bardzo dobry efekt, i nie tylko u mnie. Czytaj na forum.

Jeśli to nic nie da to może czekać regeneracja odbłyśników, może są nadpalone. Koszta większe. Ale i efekty już gwarantowane. 

Trzecia opcja, to odwrócone odbłyśniki z oprawką żarówki. U mnie się okazało, że jeden jest odwrócony o 180* przez kogoś poprzedniego, odwrotnie się wkłada żarówkę i to już nie świeci jak trzeba. Geometrii żarnika w żarówce nie oszukamy. Wiele ludzi, którzy narzekają na światła, zapewne też dotknął problem obróconych odbłyśników. Prawidłowo się wkłada żarówkę mijania języczkiem do dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...