-
Podłączenie dodatkowego wzmacniacza
Hej, zrobiłem wszystko ładnie pięknie już się cieszyłem basem i przód przestał działać
-
Wzmacniacz i tuba - oryginalne radio concert II a4 b6
1 2 i 3 to do czinczy jak rozumiem sygnał audio?
-
Wzmacniacz i tuba - oryginalne radio concert II a4 b6
zwykły wzmak, szukałem i szukam nadal
-
scichy1987 obserwuje zawartość Rob@k
-
Podłączenie dodatkowego wzmacniacza
Witaj, możesz podesłać foto jak masz podpięte to w kostce? też jestem w trakcie robienia takiego zabiegu i szukam ścieżki audio i remote, pomożesz?
-
scichy1987 obserwuje zawartość Wzmacniacz i tuba - oryginalne radio concert II a4 b6
-
Wzmacniacz i tuba - oryginalne radio concert II a4 b6
Masz jakiś schemat bo też jestem w trakcie tego robienia, zasilanie mam już rozciągnięte i teraz szukam remote i gdzie wpiąć czincze od wzmacniacza dodatkowego (chodzi o ścieżkę audio)
-
Zmiana soczewki z b8
Witam, udało Ci się coś zrobić kolego z tym problemem słabych świateł mijania?
-
Zmiana soczewki z b8
Witam, udało Ci się coś zrobić kolego z tym problemem słabych świateł mijania?
scichy1987
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta