Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B9 AVANT 2.0 TFSI [252 KM] QUATTRO S-tronic S LINE


maaariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :D 

W 35 tygodniu [wg ustaleń] odbieram nowe auto: A4 w Avancie z najmocniejszym silnikiem i w pakiecie S-LINE. 
Możliwe konfiguracje na stronie Audi znam chyba na pamięć, zmieniały się one wciąż, aż w końcu trzeba było wybrać tą jedyną. 
Zastanawiałem się nad trzema autami: BMW F31 / MERCEDESEM C KLASA W205 i wybranym AUDI A4. Wszystkimi jeździłem, testowałem, przymierzałem się - dlaczego jednak A4? Najnowszy model, najlepiej się prowadził (dla mnie), jakość wykonania i koszty/osiągi (ciężko zbliżyć się do tego u konkurencji, co daje to auto). Mercedes w sumie odpadł dość szybko, BMW broniło się charakterem i skrzynią automatyczną... ale jak już dostałem na weekend A4 (co z tego, że Allroad) z silnikiem 252 KM, wybór był już dokonany. 

Moja wersja ograniczona jest trochę budżetem (najważniejszy tutaj był silnik, skrzynia i napęd), więc nie znajdziecie tutaj asystentów, kamery cofania, banga, itp. 
Mam to, co potrzebuję, ale wiadomo, że jak byłoby coś więcej - zapewne bym z tego korzystał. 
Doczekać się już nie mogę, jednak wydaje mi się, że biorąc pod uwagę przerwę produkcyjną w sierpniu - auto i tak powinno być bardzo szybko do odebrania. 

Wizualnie będzie to PAKIET S LINE w kolorze perłowym Daytona. Będzie wyglądał dokładnie tak: 

2436x1552-a4-avant-full.jpg


Na pewno pojawię się na jakimś spotkaniu w stolicy. Tymczasem do zobaczenia na Warszawskich ulicach. 
Będzie pięknie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na fotki ? Benzyna to najlepszy wybór ? I kolor Daytona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.07.2017 o 22:43, maaariusz napisał:


Wizualnie będzie to PAKIET S LINE w kolorze perłowym Daytona. Będzie wyglądał dokładnie tak: 

2436x1552-a4-avant-full.jpg

 

Na zdjęciu to nie daytona :). Ale graty zakupu i zycze szybkiego odbioru. Zapraszamy na warszawskie spoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...