Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 1.9TDi AFV CzaRna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B6  

1.9 AVF  Mały pakiecik S-line     Bose  / Bixy/ lodowka  itp...

Kolor :  LZ9W 

Zrobione :

Olej Milers Xf Long life 5w30 nastepny idzie Motul specjal 5w30... 

Nowe Pompki.... (Regeneracja Zgierz) 

Mapa ( 170KM ) 

Usunięty programem EGR

Zawiecha (Master sport  zalozylem bo

koles juz 20tys/km  zrobil na tym i narazie OK )  sama gora zobaczymy...

poduszki silnika  x2 / skrzyni x1  wymiana na ori..  

Zestaw naprawczy  kasety.. duza poprawa biegi lekko chodza bez luzu +

Zestaw naprawczy drazka przy skrzyni.. 

Nowy wlacznika swiatel (zestaw naprawczny Allegro) 

Nowe panel ( wlaczniki szyb na dzwiach kiero. ) 

Oswietlenie wnetrza ( wszystkie zarowki LED )

Zrobione ( Lakier i wnetrze)  : 

- pierwsze Poorboy's World Black Hole  

Na to Dodo Juice Purple Haze PRO Wax Wosk 

Na skory poszlo - GLIPTONE GT11 + GT12  

Powiem ze zestaw zrobil robote.... 

i cos tam jeszcze by sie znalazlo...   XD 

 

Nastepnie do zrobienia  : 

Szyby wszystkie 40% przednie troche slabiej :) 

Mysle na alu 17" ale cenie sobie komfort a troche jezdze po miescie 

i dosc dynamcznie wiec profil 45 srednio mi lezy moze cos na 50 profil pomysle... 

Dobre swialto  OSRAM COOL BLUE INTENSE KSENON 6000K +20% moze to ? 

Spryski (mgielka)

Galka S-line 

 

 

A jak to sie skonczy to pewnie cos nowego sie wymysli XD 

 Klima : 

sprzeglo  sprezarki + czujnik vag + oringi na przewodach  +

Nabicie + odgrzybienie + ozonowanie po 48h od odgrzybiania .. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez seba55

Opublikowano

Zmień opis bo auto niewiele ma wspólnego z s-line :wink:

 

Powodzenia w modzeniu :)

Opublikowano
  • Autor

Troche Ma XD 

Opublikowano

Ma znaczki na drzwiach :grin:zderzaki seria,listwy słabo widoczne więc nie będę ich komentował, lotka na klapie mało spasowana (po obu stronach wystaje klapa na zdjęciach) mój laminat lepiej jest dopasowany, środek jasny,gałka i kiera zwykła,fotele sporty,

Gdzie ten sline:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Widze ze jestes typem czlowieka co wszystko ma lepsze i wszystko widzi XD wiem kolego masz lepsze auto wiem wiem :D ja tam widze pare fantow s-line  i tez nie twierdze ze jest to auto bardzo dopracowane... bo nie jestem takim maniakiem jak ty :D bo widze ze to twoje zycie  mi brakuje czasu na detale takie mocne 

Edytowane przez seba55

Opublikowano

Na przyszłość poczytaj o pakietach zanim coś napiszesz, niestety to nie FB i większość osób tu ma pojęcie o marce:wink:

 

 

Opublikowano
  • Autor

Ok  :D dam  ze maly pakiecik s-line to chyba bedzie juz dobrze :D XD 

Opublikowano

:grin: 

Jak chcesz dobre palniki w rozsądnej cenie to wal do H4mm3R-a:wink:

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki... 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

siema,auto czyste i zadbane ja na foto,mi się podoba,jakie miałeś objawy zużycia poduszek ze wymieniales,pzdr

Opublikowano
  • Autor

Ja ogolnie jak kupilem auto to byly wyczuwalne drgania na wolnych okazalo sie ze mam wszystkie poduszki w zamienniku to wymienilem poduszki na ori drgania w 80% zniknely . 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.