-
Jaka to skrzynia biegów w Audi A4 B9?
Podpinam się do tematu , jaka to skrzynia UML ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ale ja chce zalać 2.0TDi Cr nie pompki.. dużo osób poleca motula a tu nagle ze to zły olej co CR-ów
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to ja już nie rozumiem :/ wielu tu poleca motul specyfic 507 a drugi gada że to zły olej :/ to powiedz mi co mam zalać ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego to powiedz mi gdzie kupie w 100% orginal olej bo kur... podrobek wiecej niż orginałów na rynku i skąd mam wiedzieć co kupuje :/ nawet Inter -C jest nie pewny bo nie od jednej osoby to słyszałem.... mam teraz Gofra 6 2.0tdi CR myśle nad motulem specyfic 507/504 albo albo jakiś milers?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czy ktoś sie orientuje tak w 100% co leje ASO Vw ?? bo niby już castrola nie ma a jak dzisiaj pytalem w ( Vw) to nic o zmianie nie wiedzą i mówią ze do dziś jest castrol ??
-
Poduszka Skrzyni Biegow / Twardosc ? / luz ???
misiek ja kiedyś robiłem próbe taką że związałem skrzynie linkami elastycznymi i bylo dużo lepiej z uczuciem unoszącej sie skrzyni więc myśle ze zalanie poduszki tym klejem bedzie dobrym pomysłem ja to sobie juz odpuscilem bo bardziej mnie w kur... luz napędowy jak sie puszcza gaz i lekko dodaje mam takie łub łub zanim zacznie napedzac z powrotem auto ( uczucie jakby przeguby mialy 10cm luzu) pytanie czy u ciebie to nie jest ten własnie luz ? bo tak sie wydaje jakby poduszek nie bylo...
-
Poduszka Skrzyni Biegow / Twardosc ? / luz ???
Tak nowy też ori i ustawiony ale w moim przypadku to bardziej denerwuje luz napedowy odczuwany tak jakby przeguby mialy po 10cm luzu czyli jedziemy puszczamy gaz dodajemy i mam ten luz zanim znowu zacznie napedzać auto.. i też zeby zmiana biegów była płynna trzeba sie skupiać na operowaniu gazem i sprzegłem zeby zrobić to płynnie i nie szarpnac a co do unoszenia silnika to może przez 170km takie uczucie...
-
Poduszka Skrzyni Biegow / Twardosc ? / luz ???
Kolego ja mam to samo i sie poddałem wymienilem poduszki silnika i skrzyni na ORI i dalej mam uczucie jakby sie skrzynia unosila i opadała i mam tez cos podobnego ze jak jade pusze gaz i dodam to jest taki jakby luz w napedzie sprawdzałem przeguby i jest ok a podczas jazdy jakby mialy 10cm luzu takie uczucie.. i powiem ci ze albo jest to luz koła dwumasowego albo wina skrzyni i mechanizmu różnicowego innego pomysły nie mam dodam ci ze sie w kur... i kupilem sobie golfa 6 11r 2.0tdi Cr 140km i jest to samo ( jakby luz w napedzie) dodam ze mam ori dwumas 200tys/km i mam przeczucie ze to tu bedzie leżeć wina tego luzu napedowego.. a jeszcze zapytam ( buczek136) audi masz po chipie ??
-
Woda z tylu za pasazerem skad ??
wracajac do mojego problemu to powiem tak jesli chodzi o moj przeciek to sprawe załatwiło (( Mocowanie filtra kabinowego ktory dałem na silikon reinz )) i temat zamkniety po wysuszenie auta zero przecieków na początku myslałem ze dalej cieknie ale dopiero pewnosc 100% mialem jak dokładnie osuszyłem i teraz po deszczach itpp.. suchoooo ... troche mnie zbijało z tropu to ze przednie dywaniki suche bo był suchy :/ ale w magiczny sposób woda idze do tylu poprawka szła do tyłu teraz leci na asfalt...
-
Woda z tylu za pasazerem skad ??
Pod aku i pod serwem ok rozbieralem i sprawdzalem co do parownika to ja klime mam na econ i mokre jest po deszczu a teraz pada od paru dni to mam basen tylko z tylu za pasazerem :/ jesli chodzi o przod to jest suchy... juz zaczyna mnie to denerwowac bo chce to ogarnac a nie wiem gdzie szukac
-
Woda z tylu za pasazerem skad ??
Aha sprawdzilem pod aku i filtr kabinowy ( dalem mocowanie filtra na silikon dla pewnosci ) sprawdzilem dokladnie przod prawy i jest suchy a nadal woda mi sie nabiera z tylu :/ ktos cos wie ?? czy mam dalej szukac od miesiaca i nic sie nie dowiedziec ?
-
Woda z tylu za pasazerem skad ??
Siema mam taki problem mam wode z tylu za pasazerem :/ pytanie skad dodam ze z przodu dywaniki sa suche bogi rownież a wody jest duzo :/ ktos ma jakis pomysl skad moze sie brac patrzac na dywanik to mokre jest blizej tylniej kanapy ( przod pod fotelem pasazera nadmuch powietrza dywanik jest suchy moze lekko wilgotne ale nie mokre )
-
Grill S line dopasowanie do zwyklego ?
Wlasnie mysle nad takim zestawem do swojej ale chetnie bym sie dowiedzial jak dokladnie to zrobic bo zj**... grill to latwo
-
Grill S line dopasowanie do zwyklego ?
To logiczne tylko dolny raczej nie pasuje... a tu pasuje i wlasnie pytanie jak to jest zrobione
-
Grill S line dopasowanie do zwyklego ?
Siema czy ktos wie jak taki grill wykonac ?? jak temat znany to prosze podac link szukalem troche i nic...
seba55
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta