Treść opublikowana przez chorche
-
Polecane opony wielosezonowe
Goodyear Vector 4Seasons jezdze 3 sezon , jestem zadowolony przy szybkiej jezdzie na suchej nawierzchni dobrze trzymaja,na mokrej juz gorzej, buty sa 2012r. na przodzie zewnetrzna strona mocno dostala,wytarla sie ale z mojej winy dosc szyka jazda w zakretach,w zime przy spokosnwej jezdzie daja rade,,
-
Strasznie szarpie, brak mocy 2.8 174KM
widziales ze leje czysty koncentrat, nie zaragowales,.......
-
puknięcia
moze smieszne, cos w bagazniku stuka?? od dawna sie tak dzieje,jedz na stacje diagnostyki,moze jednak amortyzator sprezyna ..
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
jedni pisza ze lzej kierownica chodzi, przed wymiana przy skrecie na maxa piszczy,po wymianie ustepuje wymien to sie przekonasz
-
Zakup A4 B7 2.0 TDI 170KM
przebieg nie jest wysoki,cena tez,raczej poszukaj cos z ksiazka, 8.6 do setki katalogowo,w malym aucie bardziej czuc przyszpieszenie.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
na szybko sprawdza sie pianka po goleniu
-
NOWE alufelgi jakie firmy polecacie
jak wyzej do 2tys
-
NOWE alufelgi jakie firmy polecacie
doradzi ktos ???
-
Drgania na jałowym.
u mnie tez sa ale minimalne,a czy ten typ tak ma to moze ktos cos napisze..
-
NOWE alufelgi jakie firmy polecacie
witam,chce kupic nowe alufelgi 17 do b6,jakie marki polecacie do 2000zl???
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
wiem otym ,na boku supka od kierowcy jest wlepa,zamiennikiem tego jest wspomniana 215/50 ,,
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
moim zdaniem wieksze obciazenie magla,droszsze kapcie mniej zwawe auto,ale to tylko moje zdanie sa tez i zalety.,,
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
to mozna bylo by zapodac 235/45 r17 ale to mijuz szerokosc kapcia nieodpowiada,ciekaw jestem jak 215/50r17 lezy na b6 na obnizsce??
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
to co na 215/50 bedzie ciasno czy co?jak z licznikiem niebedzie przeklamywal ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
siema,chce kupic alufelgi 17 et43 kol na to 215/50 auto siedzi dosc nisko 62 do rantu,bedzie to gralo moze jakas fota,albo ktos tak ma ??
-
black a4b6 diesel sedan CHORCHE
dzieki chlopaki, opona na 17 215/50 tak,felge do 2 tysi max znajde cos tylko nowe,jakie marki polecacie?
-
black a4b6 diesel sedan CHORCHE
potrzebuje rady,zamierzam kupic alufelgi,jakie fabrycznie wychodzily fele 17 jakie mialy orginalne et,
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
dzięki,teraz mam fajne porównanie co do swojego auta,mam R16/205/55 zima lato,ichyba nawet siedzi ciut nizej niż Twoja,bo ja mam do rantu 62cm,chcialbym zalozyc 17jakby to siedziało pewnie 215/50 buty żeby mi nic nie opcieralo.pozdrawiam
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Witam,od początku do teraz fajnie się dzieje,bede sledzil temat,mam pyt,na tym zimowym pakiecie masz 16ke a opony?pzdr
-
A4 b6 AVF static
witam,fele idealnie pasuja pod kolor auta,i pod styl USA,owiele lepiej bez trzech paskow ,powodzenia pzdr
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
witam,jesli tylko mogę doradzić to nie musisz całego tunela wymieniac tylko ...zedrzeć ten plasidip jak ja to nazywam,szczoteczka trochę karta bank,dowodem i bedzie git ,,,pozdrawiam
-
A4 B6 1.9TDi AFV CzaRna
siema,auto czyste i zadbane ja na foto,mi się podoba,jakie miałeś objawy zużycia poduszek ze wymieniales,pzdr
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
witam,moje okolice ,autko n plus,mysle ze kiedyś się stykniemy ,,pzdr
-
[B6 BKE] Black Sedan 1.9TDI
siemano,powoli nie przejmuj się, ogarniesz ....pzdr
-
Czerwona Diablica 3.0 v6 Quattro Sedan
spojrze na temat talerzy,powiedz mi ile masz cm od podloza do rantu na tych fellach bo ja mam przod 62cm do rantu błotnika,,,