Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B8 Quattro 3.0 TDi V6 CCWA


Ołówek1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Moje Autko z przebiegiem 150 tyś 

Wyposażenie pupy nie urywa ale nie to było w centrum mojej uwagi To co w zupełności mnie zadowala 

- klimatyzacja 

- skrzynia manualna

- 4x4 

- skórzane fotele ( elektryczne, grzane) 

- tempomat 

- i super który polecam silniczek 

Autko pewne bez żadnych kolizji miało płynnie śmigać po autostradach  i tak śmiga ? nie wywołując wirów w baku.

W Planach :

Ciemna szyba 

Zmiana grilla ( czarny front) 

Zawieszenie myśle że będzie to gwint

(Jeśli musi byc)

I oczywiscie felga nie do konca zdecydowałem ale raczej kolor czarny możliwe że bedzie polerowany rant może  tutaj będę szukał u was Pomocy jeśli chodzi o parametry jak z wszystkim kto pyta nie błądzi ?

Interesuje mnie 18'19' 

Lecz chcialbym zobaczyć jak to bedzie jak może najlepiej wyglądać na ori zawieszeniu.

Męczy mnie też tylny dyfuzor i bedzie bedzie musiała być jakaś zmiana.

Ogolnie w mojej wizji ma być nisko i czarno?

Przy okazji ma ktoś z was na 17"  gwint założony jakieś foto?

 

received_252405038609148.jpeg

received_252405018609150.jpeg

received_252404975275821.jpeg

received_252404985275820.jpeg

received_252404868609165.jpeg

Edytowane przez Ołówek1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie naprawdę bez fajerwerków ale silnik nadrabia!
Jesteś z Celle?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypas żaden, ale jak auto na dłużej to jest co rezać :) i dobra baza do modów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TOM3K napisał:

Wyposażenie naprawdę bez fajerwerków ale silnik nadrabia!
Jesteś z Celle?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

Witam, mam do Celle o.k 15 km ?

Tak jednostka to coś z czego jestem bardzo zadowolony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gibons napisał:

No wypas żaden, ale jak auto na dłużej to jest co rezać :) i dobra baza do modów

Tak autko będzie dłużej,  i dużo mu brakuje wiele do życzenia, 

Fakt były młodsze bogate lecz droższe min o 5 tyś Euro z owiele większym przebiegiem niż moja i jednostkami 2.0. 

Zdecydowałem na To niech służy a oddam jej całe Serce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Graty fury, niech służy

Przedni fotel wygląda jakby miał z 300 000km przebiegu.

Nie wiesz że w PL wszystkie fury mają 150 tyś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy foto fotela i już wiadomo jaki przebieg. Nie trzeba sprawdzać historii w ASO. Sami specjaliści tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swoje jak miało 16x tyś i fotel był wytarty wiec mam myśleć ze jednak ma 300 kkm? Co za myślenie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne autko.

Powodzenia w modzeniu.

Ciekawe co pierwsze zrobisz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gibons napisał:

Wystarczy foto fotela i już wiadomo jaki przebieg. Nie trzeba sprawdzać historii w ASO. Sami specjaliści tu :)

Fotel to jedna z rzeczy po której możesz ocenić przebieg auta. Nie napisałem że ma 300k km przejechane tylko że, fotel wygląda jakby był z takim przebiegiem ( czytaj ze zrozumieniem )

Może jeździł jakiś grubas 150kg a może ma 300k km - fotel jak na ten przebieg jest zmęczony i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak jedna z rzeczy po której możesz ocenić jak tak jak mówisz mógł ktoś co godzine wsiadać i wysiadać z samochodu i fotel się niszczy do tego jak ma ciężką d*pę i nie może się wygramolić z samochodu dwa razy szybciej. Więc jakim wyznacznikiem przebiegu jest ten fotel sam sobie przeczysz :) Dla mnie bez sensu takie ocenianie przebiegu za pomoca fotela :) a możę były szmaty od nowości i ktoś kupił fotele za dobrą cenę ale po większym przebiegu :) auto ma 150 a fotele 200 :) takie gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gibons napisał:

No jak jedna z rzeczy po której możesz ocenić jak tak jak mówisz mógł ktoś co godzine wsiadać i wysiadać z samochodu i fotel się niszczy do tego jak ma ciężką d*pę i nie może się wygramolić z samochodu dwa razy szybciej. Więc jakim wyznacznikiem przebiegu jest ten fotel sam sobie przeczysz :) Dla mnie bez sensu takie ocenianie przebiegu za pomoca fotela :) a możę były szmaty od nowości i ktoś kupił fotele za dobrą cenę ale po większym przebiegu :) auto ma 150 a fotele 200 :) takie gdybanie.

przecież napisałem że fotel jest poprostu dojechany. Jak oglądasz auto po raz pierwszy to na co pattrzysz na początku kierownica, pedały fotele - potym możesz wstępnie ocenić auto.

Przecież piszę wyraźnie że wygląda jakby miał 300k km a nie że fotel ma 300k km - jest różnica ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawie nowy fotel przed zakupem, to powiesz lub np polecisz znajomemu auto bo warto ? ? kto jest w Niemczech wie jakie tutaj marmoladki potrafią być...

A taką marmoladą był mój szef?

Kto się troszkę zna wystarczy że podniesie maskę, ale taki kupiec jak Ty pewnie stwierdzi że silnik być może to kolejny silnik w tym aucie??

Choć mam 7 km do swojego Serwisu "Audi " gdyby ich książka okazała sie oszustwem dla Ciebie,  nie fatygował bym się tylko kazał Ci wsiadać na Swój cudowny fotel i odjechać. 

PEDAŁY (nakładki)  FOTELE KIEROWNICĘ

Tak to najbardziej wiarygodne części stwierdzające przebieg pojazdu ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2017 o 22:58, l.e.s.t.e.r napisał:

no co zrobisz ;) 

Gdybyś sam czytał z zrozumieniem i miał takie oko bystre to byś zauważył  jeden z drugim że te autko nadal jest na tablicach Niemieckich zamiast komentować ze PL kazde autko ma 150km.? 

Myślę że w Polsce są fajne autka z takim przebiegiem,

Z tą różnicą że jeśli był on poza granicami przeważnie miał jakąś kolizje stłuczkę itd

 

 

Edytowane przez Ołówek1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2017 o 10:32, tomo.td napisał:

Bardzo fajne autko.

Powodzenia w modzeniu.

Ciekawe co pierwsze zrobisz:P

Ogarnę fotel☺ i ogolnie bo czas pozwala tylko raz na tydzień na kosmetykę w aucie. myślę że grill  (zmiana na black) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ołówek1987 napisał:

Gdybyś sam czytał z zrozumieniem i miał takie oko bystre to byś zauważył  jeden z drugim że te autko nadal jest na tablicach Niemieckich zamiast komentować ze PL kazde autko ma 150km.? 

Myślę że w Polsce są fajne autka z takim przebiegiem,

Z tą różnicą że jeśli był on poza granicami przeważnie miał jakąś kolizje stłuczkę itd

 

 

ale co to ma do rzeczy że jest na niemieckich tablicach ? myślisz że, niemcy nie kręcą szafą? :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

ale co to ma do rzeczy że jest na niemieckich tablicach ? myślisz że, niemcy nie kręcą szafą? :) 

 

Kręcą,  nie ma nic... wiec nie wiem dlaczego mowa z waszej strony o PL...

I nie wiem dlaczego mowa z Twojej strony o fotelach kierownicach gałce zmiany biegów która sam zmieniłeś...

Być może wyglądała jak te 300km nie wnikam...

Być może Twój fotel też został zmieniony...

A sam o Tym nie wiesz dlatego nie komentuje... 

Autko masz spoko bardzo ładne spoko gust?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...