Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kilka podstawowych pytanek.


Evocatus1337

Rekomendowane odpowiedzi

Stalem się posiadaczem audi a4 b6 2004r 1.8T. Samochód jest bardzo zdrowy (150k przejechane tylko i ogólnie igła), czy takie rzeczy jak mapowanie lub inne mody mogą ze tak powiem zle wpłynąć na ten samochód? Jak później jest ze sprzedażą auta, jesli wsadzilbym nieoryginalne części i zrobił koło 250hp? Jestem totalnym laikiem, nei znalazlem odpowiedzi na forum wiec za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa (jeśli zrobiona profesjonalnie) nic złego nie zrobi, tylko plusy. Sama mapa przy sprzedaży nic bardzo nie zmieni. Mody na 250 km jak piszesz to już sporo dłubania i nie każdy chce przerobiony wózek, ale są tacy, którym to nie przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, grubcio1980 napisał:

Mapa (jeśli zrobiona profesjonalnie) nic złego nie zrobi, tylko plusy. Sama mapa przy sprzedaży nic bardzo nie zmieni. Mody na 250 km jak piszesz to już sporo dłubania i nie każdy chce przerobiony wózek, ale są tacy, którym to nie przeszkadza. 

Dziękuję za szybka odpowiedź! Wiesz gdzie w okolicach Łodzi moge znaleźć taki profesjonalny serwis? Jakie koszta by były?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel robił w tym tygodniu tu:
http://www.g-lab.pl
Jest zadowolony, niestety nie wiem czy robią benzyniaki. ;)

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...