Treść opublikowana przez van_zant_
-
Odboje Eibach Pro-Kit
Ktoś z forum sprzedaje, czy tylko salon? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Odboje Eibach Pro-Kit
Witam! Zamierzam na dniach zakupić zestaw B12 (sprężyny Eibach+Bilstein amory B8) Pro-Kit i teraz pytanie, jakie odboje polecacie do nich? Przód 77mm i tył między 110-115mm? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
bfb ocena logów
Dokładnie. Odepnij odpal auto i wtedy zobacz różnicę. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
bfb ocena logów
Nie. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Kilka podstawowych pytanek.
Kumpel robił w tym tygodniu tu: http://www.g-lab.pl Jest zadowolony, niestety nie wiem czy robią benzyniaki. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Panowie, jeżeli nie macie bólu spoczynkowego (leżąc), róbcie wszystko aby się rehabilitować, a nie operować. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Napiszę tak..płuczę, zmieniam olej na najbardziej dla mnie odpowiedni. Silnik bierze zbyt wiele...sprawdzam kompresje..zmieniam olej na inny...może pomoże[emoji6] jak nie pomaga, biorę się za remont. I tyle z rozważań. Pozdro...[emoji6] Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Brak oświetlenia schowka pasażera
Jeżeli wszystko pozostałe Ci działa, to posprawdzaj przewody które dochodzą do schowka. Każdy samodzielnie "przedzwoń". Może wtedy znajdziesz usterkę. Innego rozwiązania nie ma. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Pomocy
Może być przepływomierz uszkodzony. Zdemontuj, przemyj dobrymi środkami. Jak nic nie wskórasz, najprawdopodobniej do wymiany. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Najpierw wypłucz silnik płukanką, zlej stary olej i zalej Liqui Moly Synthoil High Tech 5W40. Będziesz zadowolony. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Brak oświetlenia schowka pasażera
Moduł komfortu odpowiada przede wszystkim za oświetlenie wnętrza, elektrykę (zamki, lusterka, przełączniki i podnośniki szyb), fabryczny alarm i szyberdach. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Brak oświetlenia schowka pasażera
Jeżeli, jak pamiętam bezpieczniki nr 24 i 38 masz sprawne, to mógł ulec uszkodzeniu moduł komfortu niestety. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BKE] Black Sedan 1.9TDI
Gdzie kupiłeś te zestawy? Najprawdopodobniej będę potrzebował od strony kierowcy bo szyba stawia opór i pojawiają się małe zgrzyty. Jak z jakością? Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Brak oświetlenia schowka pasażera
Rozumiem, że zdjąłeś prawy boczek schowka i sprawdziłeś napięcie na siłowniku od klapki, a sam siłownik ma przejście, sprawdzałeś omomierzem? Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Przede wszystkim sprawdź ilość czynnika w układzie i czy nie ma nieszczelności. Jeżeli nie uruchamia się wiatrak, to albo zbyt niskie ciśnienie, albo uszkodzony czujnik przy chłodnicy. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Zatarty kompresor, po wymianie na używany huczał i nagle przestał chłodzić
Tak, wymieniłem kompresor nie ruszył niestety. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
10 zdjęcie od góry jest super. Wykonałeś kawał dobrej roboty, efekt jest naprawdę do pozazdroszczenia. Należą Ci się słowa uznania za pracę nad autem, zarówno od strony technicznej jak i estetycznej. Nisko chylę czoła. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Zatarty kompresor, po wymianie na używany huczał i nagle przestał chłodzić
Nic dodać, nic ująć. To prawda co napisał Mateo, potwierdzam i podpisuję się pod każdym słowem. Ja też borykam się z usterką klimatyzacji w mojej B6 i wszystko zmierza do wyjęcia kompresora i sprawdzenia parametrów w specjalistycznym warsztacie. Wszystkie inne czynności, które mogłem zrobić sam zostały przeze mnie wykonane - niestety bez pozytywnego rezultatu. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Zatarty kompresor, po wymianie na używany huczał i nagle przestał chłodzić
Ja bym odessał czynnik na tym zajechanym kompresorze. Rozmontował później wszystko, przepłukał, wymienił osuszacz, dławik, chłodnice i dopiero po tej czynności pojechał do warsztatu na sprawdzenie szczelności, założenie kompresora i uzupełnienie czynnika. Jazda bez czynnika może się zakończyć zatarciem. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Wygląda lepiej niż by z salonu wyjechał. Gratuluję, aż miło popatrzeć. Pozdrawiam. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Zatarty kompresor, po wymianie na używany huczał i nagle przestał chłodzić
Jest, koledzy płuczą układ samodzielnie, rozbierając na czynniki pierwsze. Wykorzystują benzynę ekstrakcyjną i izopropanol. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Zatarty kompresor, po wymianie na używany huczał i nagle przestał chłodzić
Pierwsze co powinieneś zrobić, to przepłukać cały układ i zobaczyć ile syfu przy tym wyleci. Nie założyłbym kolejnego kompresora bez tej czynności...możesz zatrzeć kolejny. Jeżeli będzie sporo opiłków i czarnego oleju, to oprócz płukania do wymiany będą te elementy które wymieniłeś, plus chłodnica klimatyzacji. Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Zatarty kompresor, po wymianie na używany huczał i nagle przestał chłodzić
Kolego, przede wszystkim, aby sprawdzić czy sprzęgło nie jest zerwane musisz zdjąć pasek i zakręcić kołem napędzającym wał. Jeżeli koło będzie się kręciło razem z metalowym trzpieniem w środku tzn, że sprzęgło nie jest zerwane. Pozostaje również sprawdzenie czy obraca się lekko i bez niepokojących dźwięków. Sądząc po twoich objawach mogłeś mieć jakieś opiłki w układzie i kompresor się zatarł. Jak wyglądał dławik, sprawdzałeś przed włożeniem drugiego kompresora? Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Sprężarka nie załącza się. Audi A4 B6.
Sprawa wygląda następująco: 1. Zdjęcie dyszy po wyjęciu z układu. Nieczyszczona.(wymieniłem na nową) 2.Kupiłem nowy czujnik - jest już zamontowany w kompresorze. Stary czujnik podłączyłem pod akumulator. Dysza ruszała się tylko 1mm~1.5mm po podaniu napięcia. Rezystancja cewki 11Ω 3.Klimatyzacja - po wymianie czujnika i uszczelek przy dławiku uzyskana próżnia, nabita czynnikiem z olejem. 4.Kompresor nie chłodzi. Dalej to samo. 5.Układ sprawdzony azotem, nie ma nieszczelności. Czy pozostaje jeszcze coś do sprawdzenia, czy tylko wymiana kompresora i sprawdzenie na warsztacie jego parametrów? Który przekaźnik od klimatyzacji sprawdzić? Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
-
Sprężarka nie załącza się. Audi A4 B6.
Silnik wyłączony: pierwsze 3 zdjęcia. Silnik włączony: ostatnie 3 zdjęcia.