Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ubezpieczenie w Uniqa


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może ubezpieczał autko w Uniqa (OC &AC) Albo miał jakieś doświadczenia z tą firmą: ktoś w niej ubezpieczony go stuknął; znajomy ma tam polisę? Bo OC niedługo się kończy, a jakieś ekstra zniżki mogę u nich mieć (bo mam ubezpieczenie domu). Chodzi mi o ogólne wrażenia. Czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za audi 1.8 place 520 zl za OC+NW przy 60% znizkach, doliczyli mi 15% bo audi to samochod luksusowy, nie wiem co to ma do OC :mysli: , mialem jedna stluczke w tej firmie gdzie poszkodowanym bylem ja, po ogledzinach przez specjaliste firmowego kase dostalem chyba po 2 tygodniach, ale juz nie pamietam dokladnie, suma byla calkiem dobra, wiekszych przygod z nimi nie mialem, AC nie posiadam niestety wiec tu Ci nie pomoge :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u nich OC i AC i jestem poki co dosc zadowolony.Jak doszlo do szkody-uderzylem dokladka przednia zderzaka w zwierzaka to pojechalem do siedziby firmy i tam odrazu zrobiono zdjecia.Wybralem opcje gotowki do reki.Po 2 tyg. dostalem 2 tys na wymiane kompletnego zderzaka pod xenon i parktronic,wymiana 3 kratek w dokladce,chlodnica klimy i chlodnica plynu wspomagania.Wiadomo ze to 2 tys to za malo zeby kupic takie nowe czesci ale do wymiany byla tylko dokladka i 3 kratki a 2 chlodnice sa tylko lekko uszkodzone wizualnie co nie ma wplywu na nic.Za dokladke uzywana i nowe kratki dalem jakies 400 zl.Pozostaje polakierowac dokladke a reszta sumy w kieszeni.Za drugą szkode-kolizja nie z mojej winy dostalem tyle samo ale wystarczyla szmatka i pasta polerska :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...