Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG 2000] Benzynka


Albert Madej

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że trochę już obserwuję forum, choć mało się udzielam stwierdziłem że wypadało by wreszcie pochwalić się swoimi pierścieniami :P 

No więc tę czarnulkę zakupiłem rok temu za pomocą znajomego, który sprowadza wozy z Niemiec. Poprzedni właściciel: Kazach, który ogólnie rzecz ujmując, niezbyt dbał o wymianę części eksploatacyjnych, za wyjątkiem oleju, filtrów, rozrządu (to ostatnie co 30 tys O_O). Warto też zaznaczyć że gość deklarował się jako nie palący a 2 przyciski od climatronica i kawałek zapalniczki przyfajczone :D . Poza tym oryginalna książka serwisowa, mnóstwo faktur za jakieś pierdoły typu wyciąg z hamowni x2 albo x3 - w każdym razie przebieg wydaje się autentyczny: 232500 w lipcu 2016. Stan na dzisiaj 255200, silnik 1.8 benzynka, kod ARG, lakier LY9B. Zalany Motul'em 8100, paliwo tylko Orlen/BP/Shell/Statoil. Generalnie na przestrzeni tego roku władowane jakaś połowa wartości auta, może kiedyś wrzucę dokładne dane, żeby nie straszyć na początku :D .  Ogólnie pod względem jakości wykończenia (no może poza tym plastikiem z którego wykonany jest tunel środkowy), prowadzenia, przyjemności z jazdy uważam poezja.

Wyposażenie:

  • Climatronic
  • Podgrzewane siedzenia
  • Podświetlenie przestrzeni pod nogami
  • El przednie szyby
  • El lusterka
  • Mały FIS
  • Radio Symphony + głośniki BOSE (niestety jeden musiałem wywalić bo buczał i wrzucić jakąś podróbkę/taniochę :kwasny: )

 

MyAudica.jpg

Edytowane przez Albert Madej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...