Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie po wymianie amortyzatorów tył


freezblock

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem wylane amorki na nowe monroe. Niestety są stuki nawet na niewielkich nierównościach, efekt podskakiwania koła. Na starych wylanych było to dość mocne i koło mocno skakało, na "monrołach" ten efekt też występuje ale w niewielkim nasileniu, mim to jest to bardzo denerwujące bo nie takiego efektu oczekiwałem.  Tuleje na belce wymienione na poliuretany, łożyska nowe razem z tarczami. Szukać problemu w aucie czy amorki do reklamacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mamy ten sam problem :/ tylko że z czterema tj przód + tył quattro... Reklamacje chcą przyjąć, ale twierdzą że napewno jakiś błąd montażowy skoro wszystkie cztery stukają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjadę jeszcze na stację diagnostyczną niech sprawdzą na trzepakach czy nie ma może gdzieś jakiegoś luzu. 

Montowałeś też Monroea ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tego 1BE o skróconym skoku, dystrybutor wciska mi że napewno błąd montażowy, że za mocno skręcone na podnośniku, robili to ogarnięci goście, szczerze wątpie. Przy stukach zawsze rozcinają amor, jak się okaże że błąd montażowy/uszkodzenie (np po wpadnięciu w dziurę) to zwrócą Ci taki pociety złom :/ Chyba to oleje i nigdy więcej tego gówna nie kupię. Zwrot ksoztów montażu/demontażu możesz dochodzić w sądzie...

Edytowane przez demoniszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze tuleje na tylnej belce, u mnie okazało się, że był luz na tulei. W zeszłym roku wymieniałem na poliuretany więc nie brałem tego pod uwagę. Dociągnąłem nakrętkę na maxa i narazie stuki ucichły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...