Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa opuszcznie szyb pasażerów


aiwer

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Dzisiaj grzebałem przy aucie (VCDS - output test na wszystkim co się dało), trochę mi zeszło. Miałem słaby aku i go rozładowało do zera (przy grzebaniu miałem wszystkie szyby opuszczone). Przed wyjęciem aku w celu naładowania ostatnim tchnieniem pozamykałem szyby w aucie (4x elektryka). Naładowałem, podłączyłem, sprawdzam czy wszystko działa i niestety ale obie szyby od strony pasażera nie opuszczają się - brak reakcji na wciśnięcie przełącznika. Jak chcę aby je zamknąć to słyszę charakterystyczny "klik" tak jak przy maksymalnym zamknięciu szyb (taka blokada aby szyba nie poszła wyżej). Natomiast w dół ani drgnie...

Nie działają przyciski w panelu kierowcy jak i przy drzwiach, podświetlanie jest więc prąd dochodzi. Silniczki muszą być sprawne, bo chcą zamykać szybę - ale jest blokada.

Gdzie mam szukać przyczyny? Czy jest możliwe aby przy podłączaniu coś się spaliło? Jak podłączałem klemę + to trochę iskrzyło ale to chyba normalne.

Przed rozładowaniem wszystko działało.

 

EDIT:

Posta pisałem po północy i pomyliłem dział. Proszę o skasowanie temetu, w odpowiednim dziale zrobiłem nowy.

Edytowane przez aiwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...