Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Angielska Perełeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Perełkę nabyłem w czerwcu 2008. Niestety zaraz po zakupie byłem trochę zabiegany i dopiero teraz znalazłem chwilę żeby porobić i "opublikować" fotki :wink4:

Tak było zaraz po zakupie (sorki za jakość ale zdjęcia robione były telefonem):

23012007321kx2.jpg

23012007322ha3.jpg

23012007323zq6.jpg

Jak widać wersja angielska. Wprawdzie wolałbym europejską, ale najbliższe 3 lata zamierzam spędzić w Anglii wiec zakup angielskiego samochodu był jak najbardziej rozsądną decyzją. W aucie nie zmieniło sie zbyt wiele:

-Felgi 18" Oponki Toyo Proxes4 225/40/18,

-dokładki w kolorze nadwozia,

-przyciemnione szyby, wszystkie jednakowa folia CHARCOAL 35,

-radyjko Pioneer deh6800mp (planowana zmiana na 2din-owy AVIC),

przedwakacyjne plany:

-gleba 30mm (jeszcze nie wiem, może więcej :naughty:)

-światełka- przód HIDy tył LEDy

-koniecznie podłokietnik (strasznie mi go brakuje :slina:)

-wirusik :naughty:

-...

:wink4:

17012009465id0.jpg

17012009458ib0.jpg

17012009490hb8.jpg

17012009485hx6.jpg

17012009486ck9.jpg

17012009460qe6.jpg

17012009474ih9.jpg

17012009467ei1.jpg

17012009469nt2.jpg

17012009475va8.jpg

Opublikowano

Bardzo fajna b6 , w środku może koxu wyposażeniowego nie ma , za to felgi robią robote, po zrealizowaniu planów będzie tylko lepiej.

Opublikowano

Ładna seryjna audiolka. Fele jak najbardziej :kox: Co do środka to ja jednak jestem za ori radiami.

p.s. za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych w Polsce jest 500 zeta :wink4:

Opublikowano

całkiem przyjemna tylko leki golasek ale ok

a i dobijaja mnie te ceny w uk a u nas jak za woły :wallbash:

Opublikowano

ja bym do niej nie wsiadł bo mam lęk wysokości :cool1:

bardzo ładnie utrzymana , pierwsze fotki to tak jak bym widział swoją rok temu :good:

Opublikowano
  • Autor

ja bym do niej nie wsiadł bo mam lęk wysokości :cool1:

bardzo ładnie utrzymana , pierwsze fotki to tak jak bym widział swoją rok temu :good:

No fakt, siedzi trochę wysoko. Jak uważasz Trzeniu 30mm wystarczy czy może skusić się na więcej?

Opublikowano

z racji ze w angli masz w miare ok drogi to nizej :)

Opublikowano

Zupelnie jak moja.. :naughty:

Opublikowano

ja bym do niej nie wsiadł bo mam lęk wysokości :cool1:

bardzo ładnie utrzymana , pierwsze fotki to tak jak bym widział swoją rok temu :good:

No fakt, siedzi trochę wysoko. Jak uważasz Trzeniu 30mm wystarczy czy może skusić się na więcej?

30mm w zupełności wystarczy , nie waż się nawet więcej obniżać :wink4:

ja mam -20 i jest ok , zobacz sobie jak u mnie wygląda w tym samym dziale :cool1:

Opublikowano

Zupelnie jak moja.. :naughty:

Ty też siedzisz zazwyczaj po drugiej stronie ? :D

Fajna fela .. :good: :good:

Opublikowano

Zupelnie jak moja.. :naughty:

Ty też siedzisz zazwyczaj po drugiej stronie ? :D

Fajna fela .. :good: :good:

Mam dluga szyje.. :decayed:

Opublikowano

no mi sie bardzo podoba :good: wydaje mi się, że 30mm wystarczy, wiem, że co niektórzy siedzieli by najlepiej tyłkiem na asfalcie :decayed: ale... tylne lampki mogłyby byc ciemniejsze :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Super :) Mi tam sie podoba :) kiedy robimy zlocik w uk ;) ?????

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak tylko uporam się z moim sąsiadem :angry:. Wczoraj przerysował mi gwoździem lewy błotnik i drzwi a ja zazdrosnemu angolowi nic nie mogę udowodnić... :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

ale możesz mu udowodnić, że też umiesz rysować :evil: :evil:

Opublikowano

temat sie odnowil to zapytam, to normalne, ze reczny nie jest po stronie kierowcy? wyglada to tak, jak by tunel byl od wersji z kierą po lewej...

Opublikowano

roznie samochody maja - niektore maja reczny zawsze po lewej a inne maja po lewej i po prawej

Opublikowano
  • Autor

Sęk w tym, że sąsiad nie ma samochodu... Ale plan zemsty jest juz opracowany :wink4:

A co do pytania, to tak jak cerB napisał, wszystko zależy to od marki a czasami od modelu. Z tego, co wiem w angielskich audiczkach ręczny jest po stronie pasażera, ale w passatach b5 po lifcie na przykład ręczny jest już po stronie kierowcy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.