Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak stałych świateł drogowych oraz świateł przeciwmgielnych.


bmajk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.
W ostatnim czasie nabyłem Audi A4 B6 i dopiero niedawno zauważyłem brak świateł drogowych(miganie działa) oraz brak świateł przeciwmgielnych z przodu i z tyłu(po wyciągnięciu przełącznika zapala się podświetlenie). Rozbierałem dzisiaj manetkę przy kierownicy, wszystko wyczyściłem, odgiąłem delikatnie blaszki ślizgowe ale to nic nie pomogło. Zastanawiam się teraz w którą stronę iść w tych poszukiwaniach. Sporo czasu przeglądałem tematy na forach i nie znalazłem żadnych konkretnych informacji jeżeli chodzi o B6.  Bezpiecznik od halogenów jest ok. Zastanawiałem się nad przekaźnikiem od przeciwmgielnych/długich ale obrazki w podwieszonym temacie z rozpiską elektryki zostały usunięte.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro miganie światłami drogowymi działa to może być temat właśnie manetki niedziałającej. Jak masz VCDSa to możesz łatwo sprawdzić czy sygnał z manetki dochodzi do MCE. Co do świateł przeciwmgielnych to proponuje również sprawdzić czy sygnał dochodzi z przełącznika do MCE. Może być temat nie działającego przełącznika lub źle poskładanego przełącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podmień od kogoś włącznik świateł na próbę, tam prawdopodobnie tkwi problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...