Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bi-ksenon światła drogowe same zmieniają się na mijania


MarcinRoz

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkał się ktoś z Was z takim przypadkiem? Podczas wchodzenia w ostrzejszy zakręt mając wł. "długie" same zmieniają się na mijania, a po wyjściu z zakrętu ponownie wracają na drogowe :facepalm:... Mam bi-ksenon bez skrętu ( kod 8q3 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pewno funkcję automatycznych świateł drogowych, jak włączysz je "dwa razy" to funkcja auto przejdzie w tryb manualny i masz ciągle włączone światła długie. Przyjrzyj się ikonce od długich świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, JawoR36 napisał:

Masz pewno funkcję automatycznych świateł drogowych, jak włączysz je "dwa razy" to funkcja auto przejdzie w tryb manualny i masz ciągle włączone światła długie. Przyjrzyj się ikonce od długich świateł.

To prawda, jeżdżę na "auto" ale jak się to ma do jazdy w nocy? Teoretycznie funkcja "auto" zapewnia jedynie komfort automatycznego wł. świateł mijania... czy się mylę? Czytałem ten topic https://a4-klub.pl/topic/242434-przełącznik-świateł-wyjaśnienia-opcji-auto-oraz-opcje-coming-leaving-home/ w którym defacto mowa jest o b6,b7 ale temat dotyczy owej funkcji "auto" 

Edytowane przez MarcinRoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja automatycznego włączania świateł, a funkcja asystenta świateł drogowych to co innego.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2017 o 20:26, JawoR36 napisał:

Funkcja automatycznego włączania świateł, a funkcja asystenta świateł drogowych to co innego.
 

 

I o to mi właśnie chodziło :banan: a już się bałem, że mam coś uwalone. Auto kilka dni w użytkowaniu więc ciągle jakieś niespodzianki ( jak do tej pory same pozytywne ) Dzięki JawoR36 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...