Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zmiana wielkości felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanko, czy jeżeli zmienię felgi 17 z oponami o profilu 40 na 16 z oponami 60 to auko zrobi się bardziej miękkie??

Opublikowano

1.Będzie troszke bardziej komfortowo, wg mnie mało odczuwalna i nie warto, a w 16" - tkach najpopularniejszy rozmiar to 205/55 ,

2. Furka będzie zdecydowanie gorzej się prezentować.

Opublikowano
  • Autor

Teraz mam opnki 225/40 chyba lub 45 na aul 17 i autko wydaje mi się zbyt sztywne. Mogłoby być bardziej miękkie.

Opublikowano

Zostaw 17" bo na mniejszym rozmiarze to będzie :thumbdown:

Opublikowano
Mogłoby być bardziej miękkie

Prawie wogóle nie odczujesz różnicy, więc zostań przy 17"

Opublikowano
Mogłoby być bardziej miękkie

Prawie wogóle nie odczujesz różnicy, więc zostań przy 17"

Podczas jazdy różnicy nie odczuje ale wygląd ucierpi jak założy 16"

Opublikowano

Potwierdzam to co napisali poprzednicy..., wielkiej róznicy miedzy 17" felgami a 16" nie odczujesz, także zostań przy tym co masz :good:

Opublikowano

Potwierdzam to co napisali poprzednicy..., wielkiej róznicy miedzy 17" felgami a 16" nie odczujesz, także zostań przy tym co masz :good:

Hehe... :tongue4:slaweq dobrze zna temat, w końcu jeździł na 15", 16", 17" i 18" :wink4:

Opublikowano

Dibo na 18" jeszcze nie jezdziłem, ale już wkrótce... :kox:

Opublikowano

Dibo na 18" jeszcze nie jezdziłem, ale już wkrótce... :kox:

Nawet jak założyleś do zdjęć to nie skusiło Cię żeby się przejechać ? :naughty:

Opublikowano

Oczywiście, że sie przejechałem aby zawias sie ułozył po podnosniku, ale tylko po parkingu :wink4:

Dobra nie robmy OT bo nas zaraz jakis zielony pozamiata :decayed:

Opublikowano

Oczywiście, że sie przejechałem aby zawias sie ułozył po podnosniku, ale tylko po parkingu :wink4:

Dobra nie robmy OT bo nas zaraz jakis zielony pozamiata :decayed:

To się jednak przejechałeś :tongue4: Wiedziałem że nie zrezygnujesz z tego :evil: Tyle OT w tym temacie.

Opublikowano

Róznicy kompletnie zadnej nie odczujesz, gdybyś zmienił na 15'' to coś tam będzie czuć ale auto będzie wyglądac :thumbdown:

Jeżdziłem golfem IV na 17'' a zimą na 15'' i zbytnio różnicy nie czułem a miałem opony 205/40/17 :blink: tyle ze śmigałem po Anglii a tam drogi o niebo lepsze niz nasze :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.