Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Avant by FrondSide

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile dałeś za tą nakładkę i osłone aku?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Daniel96 napisał:

Ile dałeś za tą nakładkę i osłone aku?

140 + kw

Opublikowano
2 godziny temu, Frond Side napisał:

140 + kw

Postępy są. Wrzucaj więcej zdjęć ;)

Opublikowano

aso czy na alledrogo?

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Gac3k napisał:

Postępy są. Wrzucaj więcej zdjęć ;)

Będzie więcej :) 

 

2 minuty temu, Daniel96 napisał:

aso czy na alledrogo?

alle Autoryzowany Salon marki Volkswagen pod nazwą "Centrum Wrocław" do aso mam około 60km w jedna stronę 

Opublikowano
47 minut temu, Frond Side napisał:

 

 

alle Autoryzowany Salon marki Volkswagen pod nazwą "Centrum Wrocław" do aso mam około 60km w jedna stronę 

Dobra dzieki ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak dla odświeżenia 3 strzały ;) a po zimie trzeba będzie coś przymodzić 

2.jpg

20180211_114719-1.jpg

20180211_115852-1.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Oryginalny klej lampy- tak to sie robi ;) tylko czemu taki krotki odcinek:facepalm:

20180228_161543-2.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Upgrade lamp H7 na Bi-xenon

 

Podziękowania dla Gwerty za montaż projektorów i przekazaną wiedzę

Zestaw:

    Projektory - hella 3 
    Palniki – Philips D3S 5000k 
    Przetwornice – Mitsubishi D3S

10-1.jpg

Wycinanie kloszy

1-1.jpg2-1.jpg3-1.jpg

Otwór na przetwornice 

4-1.jpg5-1.jpg

Montaż i podłączenie przetwornic

6-1.jpg7.jpg9-1.jpg

20180313_171837-1.jpg

Klejenie lamp

14.jpg15.jpg

Montaż na samochodzie 

13.jpg12.jpg

Old vs New

11-1.jpg

Edytowane przez Frond Side
Błędny post

Opublikowano
  • Autor

Naprawa wycieku spod pompki spryskiwacza reflektorów

20180319_095330-2.jpg 

I moja mała książka serwisowa 

20180319_102445-2.jpg20180319_102510-2.jpg

Opublikowano

 

pozdrawiam taki kolor jak mój ładnie wygląda zderzak sline też będe chciał ogarnąć dokładke lub zderzak :) zakładaj na tył fifkii ulter 90 i będzie git 

Opublikowano
  • Autor

więęększe ;D 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

08.04.18 Kilka shotów po myciu

 1.jpg

20180408_185140.jpg20180408_185518.jpg20180408_185412-2.jpg

Opublikowano
  • Autor

19 cali spasowało by się czy za wysoko??

Opublikowano

Powiedz mi ten filtr powietrza w porównaniu do wkładki k&n jak wypada lepiej gorzej ?

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, marekgolczynski napisał:

Powiedz mi ten filtr powietrza w porównaniu do wkładki k&n jak wypada lepiej gorzej ?

nie miałem k&n to nie wiem ale filtr spełnia swoja role jest gąbka która się szybko nie zasyfia. Wystarczy tylko trochę odizolować od temperatury panującej pod maską i jest naprawdę dobrze 

Opublikowano
  • Autor

Wymiana filtra paliwa 

Nr katalogowy: 8E0201511J

Przebieg: 224 445km

W starym dziurka jak po igle i wyciek


 20180409_153622-2.jpg

20180410_145044-2.jpg20180410_173449-2.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Test Shiny Garage Sleek & Bubbly - Ładny zapach i dobry poślizg 

20180422_174550-2.jpg

20180422_175032-2.jpg

20180422_175356-2.jpg

20180422_175414-2.jpg

20180422_180244-2.jpg

20180422_180136-2.jpg

Opublikowano
W dniu 8.04.2018 o 20:43, Frond Side napisał:

19 cali spasowało by się czy za wysoko??

Ładuj  19 :) , jak będzie za wysoko to zejdziesz 

Opublikowano

Dokładnie, kupuj 19”. Masz 1be to wrzucisz springi od eibach’a sportline albo pro-kit ;)  Najlepiej to wpakować tam gwint mts ;) pogadaj z treworem ;) 

Edytowane przez Norbas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.