Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Avant by FrondSide


Frond Side

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Frond Side napisał:

Jutro wrzucę filmik lecz tak jak pisze @tokarz144 nagranie może dobrze nie oddać tego dźwięku. Na ssaniu grubszy dźwięk i w okolicach 3 tys obrotów ale panowie to nie v8 zeby urywało łeb tym bardziej ze jak piszesz zostawiłem końcowe żeby dało się jeździć.       

Rozumiem też tak chce zrobić ale dużo osób pisze że się jechać nie da bo wpada w dziwny rezonans 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze nasze wozy są na tyle wyciszone ze nie ma z tym problemu(Przynajmniej dla mnie nawet na radiu OFF). Jeszcze zależy ile cali tej rurki tam będzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Frond Side napisał:

Myśle ze nasze wozy są na tyle wyciszone ze nie ma z tym problemu(Przynajmniej dla mnie nawet na radiu OFF). Jeszcze zależy ile cali tej rurki tam będzie ;) 

Nie wiem właśnie. Mam kupiony dp i zastanawiam się czy od razu wywalić środkowy. Czekam na film od Ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa SEAT TEMPERATURE SENSOR 

Fotel pasażera zimą odmówił podgrzewania. Sprawdzałem zimą vagiem że winna może leżeć po stronie czujnika, wiec w końcu miałem chwile tam zajrzeć.

Zdjęcia tylko z grubsza ponieważ roboty sporo. Ściąganie poszycia z foteli i kanapy w celu przeprania i naprawa zimnych lutów. Niestety pomocnik odpadł nieco wcześniej...

20180807_132506-2.jpg20180806_152152-2.jpg20180806_152855-2.jpg20180806_162225-2.jpg

20180807_154235-2.jpg20180806_162327-2.jpg20180806_195107-2.jpg

I znaleziony STAR 25 wersja strażacka 

20180805_092537-2.jpg

 

Edytowane przez Frond Side
%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.08.18 uszczelnianie obudowy ECU

- Uszczelka w niektórych miejscach niższa niż ścianki obudowy.

Użyłem uszczelniacz silikonowy Reinz

20180810_084349.jpg

Od tego momentu zabawa się zaczęła. W ECU odpinałem jedną wtyczkę po złożeniu rozrusznik raz zakręcił i odcięcie powtórka razy 3.  Odpięcie klem i ponowne podpięcie, rozrusznik kreci ale silnik nie odpala. Szukanie przyczyny, iskry brak, paliwa nie podaje. Wymiana przekaźnika 219( w środku cały i ładny ale styki luźno latają), wymiana przekaźnika pompy 167(jak mu się chce tak załączy). Próba odpalenia iiii dalej nic, brak iskry. Wiec po kłębku do nitki, szukanie zerwanych przewodów, wysuniętych pinów, krzywych pinów i ogólny brak pomysłu. Skoro nie odpala to gorzej być nie może rozbieram ECU i miernikiem sprawdzam połączenia pinów. Jeden pin wyrwany z plytki drugi zimny lut, oba piny na mase. Wszystko zlutowane sprawdzona cała plytka pod kątem niepokojących rzeczy, składanie i Audica przemówiła po 4 dniach szukania przyczyny( czekanie dzień na przekaźnik, deszcze).

20180811_193907.jpgwq.jpg

Jak sie okazało tuner sie nie popisał ale na szczescie @Łukasz13 i @Kevinass ogarnęli ten burdel za co wielkie im dzięki :hi:

 

 

Edytowane przez Frond Side
xxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas strojenie wsadzono wtryski BOSCH 0 280 156 023

20180820_103551-2.jpg

20.08.18 Wymiana oringu króćca wody

- Przykręcony na 2 śrubki odstaje lekko od głowicy wiec wyciek to kwestia czasu  

- ORING CZUJNIKA N 90316801

- ORING KRÓCCA 037121687

- ZAWLECZKA CZUJNIKA TEMP.WODY 032121142

- wszystko zalane ori plynem chlodniczym G 013 A8G M1 - G13

20180820_103444-2.jpg20180820_103532-2.jpg

Edytowane przez Frond Side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne B6:hi:

Bezawaryjności życze i modów masę...

A tą rolkę dasz tak bardziej widoczną:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam87 napisał:

Bardzo fajne B6:hi:

Bezawaryjności życze i modów masę...

A tą rolkę dasz tak bardziej widoczną:wink:

Dzięki  :hi:Opony już założone tylko przyjdzie dressing i przy okazji pstryknę parę fotek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sezon letni jest już gotowa rolka :banan:

- Wzór ala R8 18 5x112 8j et 45 made in germany 

- Opony Hankook Ventus V12 Evo 2 225/40/18

 

IMGP990011a.JPG

IMGP991911a.JPG

IMGP992311a.JPG

Edytowane przez Frond Side
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie:oklasky:

Wreszcie pokazałeś kółko..

Jeszcze tylko trzeba zobaczyć jak na autku leży... ale będzie kosa:gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przymiarkę muszę zrobić jak najszybciej żeby ogarnąć dystanse. 

PS. Felgi jeździły na a4 b8 na innych gumkach, moj zestaw wyważył sie: 1- 5g i 10g, 2-10g i 10g, 3-10g 15g i 4- 10g i 25g

Edytowane przez Frond Side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie się wyważyło...

Większość chłopaków z forum brało dystanse z DYSTOM-u...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musisz zastosować jeszcze pierścienie centrujace? Ja przez chwilę jeździłem na podobnym zestawie w tym roku tj. felga z otworem 66,6 + pierścienie + dystanse i było bicie. Ciekaw jestem jak będzie u Ciebie, ale przy tym et musi być dodatkowe odsadzenie, bo koła jednak mocno schowane... Niemniej felgi ciekawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawisco napisał:

Czyli musisz zastosować jeszcze pierścienie centrujace? Ja przez chwilę jeździłem na podobnym zestawie w tym roku tj. felga z otworem 66,6 + pierścienie + dystanse i było bicie. Ciekaw jestem jak będzie u Ciebie, ale przy tym et musi być dodatkowe odsadzenie, bo koła jednak mocno schowane... Niemniej felgi ciekawe :)

Możesz zamówić takie dystanse, żeby nie dawać pierścieni.. powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...