Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Avant by FrondSide


Frond Side

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki :notworthy: już wszystko jest elegancko. W tylnym lewym było bardzo dużo powietrza, momentami wyglądało jak by się płyn rozwarstwil i tak co któreś pompowanie. Niby się wie jak to zrobić i jak powinno być ale jak się coś robi i nic nie pomaga to się już glupieje. Jeździ i hamuje :banan2:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Frond Side napisał:

czy może lepiej wrzucać fotki tutaj 

ja używam forumowego hostingu i jest OK ;) pod każdym nowo pisanym postem masz przycisk "dodaj plik" i po problemie ^^

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo robie, tylko mam aplikacje do zmniejszania wielkości zdjęcia i po zmniejszeniu waży około 250kb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Frond Side napisał:

:offtopic:http://tinypic.com powiedziało pa pa. Ma ktoś darmowy serwer z dobrą jakością czy może lepiej wrzucać fotki tutaj :offtopic:

logo-1200-630.jpg?2
IMGUR.COM

Imgur: The magic of the Internet

Korzystam od lat, działa bez zarzutu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że też w każdej chwili może przestać działać dany serwer i np. jak chcesz zobaczyć jakiś wątek sprzed kilku lat to zdjęcia już są niedostępne. A jeśli są na forum wrzucone to nawet sprzed 10 lat widać foty:wink4:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Tak samo robie, tylko mam aplikacje do zmniejszania wielkości zdjęcia i po zmniejszeniu waży około 250kb. 

Odswiezylem zdjęcia które poszły z serwerem i nie jest źle, wrzucalem jpg po kilka mb. Trochę ulepszyli :thumbup1: jeszcze jakiś raw, dng i będzie spoczko :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pksmlody napisał:
logo-1200-630.jpg?2
IMGUR.COM

Imgur: The magic of the Internet

Korzystam od lat, działa bez zarzutu.

korzystam z imgur-a od kilku lat i śmiga jak ta lala, także szczerze polecam.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożyłem elektrycznie zamykane szyby na tył. Kupiłem ori wiązkę i nie wszystko śmiga jak powinno.

Prawy tył- szyba zamyka i otwiera, jest podświetlenie przycisku i klamki, po otwarciu drzwi świeci lampka w fotelu ale lampki w boczku już nie( kupie odpowiednie piny bo być może nie styka sie z tymi co dołożyłem ).

Lewy tył- Nic nie działa, kompletny brak reakcji

Centralny zamek z tyłu (lewa-prawa) tez nie działa

vag pokazuje błędy, najpierw były 4 później jeszcze raz polutowałem przewody od can( pomarańczowo zielone, pomarańczowo szare) i są 3 błędy. Które połączenia sprawdzić, poprawić lub co z tym zrobić? Licze na pomysły :)  

20191012_064242.jpg

20191012_140345.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No communication to raczej CAN-y, supply voltage to zasilanie, miernik w rękę i zobaczyć czy dochodzi napięcie na moduł... 

No i jakiś niezrozumialy sygnał z przycisku otwierania... Tylko czemu front right driver? Chyba left driver powinno być, masz napewno przyciski z EU a nie z GB? Chyba ze vag to tak dziwnie interpretuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil-vag napisał:

No communication to raczej CAN-y, supply voltage to zasilanie, miernik w rękę i zobaczyć czy dochodzi napięcie na moduł... 

No i jakiś niezrozumialy sygnał z przycisku otwierania... Tylko czemu front right driver? Chyba left driver powinno być, masz napewno przyciski z EU a nie z GB? Chyba ze vag to tak dziwnie interpretuje... 

Czy z EU to nie wiem ale będzie miało to znaczenie jeśli kolorami przewodów się wpinam ? 

W kostce 20 pin słupek A były can splecione ze sobą( pom-ziel i chyba pom-braz) a w instalacji która kupiłem był pom- ziel i pom-szary(chyba) lub na odwrot. Nie wiem czy ktoś ogarnia to co napisałem ale wpielem się canami w kostkę przednich lewych drzwi a zasilanie w prawe przednie bo tam Ori była ucieta. 

20191011_105332.jpg

20190913_150004.jpg

20190913_152815.jpg

20190913_145700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzę w wolnej chwili w schematy... Ewentualnie mi się przypomnij. Ale tak na szybko, może zamień na próbę przewody od canow? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kamil-vag napisał:

Spojrzę w wolnej chwili w schematy... Ewentualnie mi się przypomnij. Ale tak na szybko, może zamień na próbę przewody od canow? 

Dzięki za zainteresowanie. Sprawdzę jak najszybciej tylko narazie licznika nie mam więc Aku wyjete. A wpinając odwrotnie cany nic nie nachrzanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb

Udało się ożywić tył, wreszcie latem we wnętrzu będzie przeciąg :JC_fan:

Vag nie pokazuje żadnych błędów a winowajcą wyly kostki 20pin w przelotkach drzwi. Styki źle przylegały, wiec potraktowałem contact sprayem i dobrze docisnąłem.  

20191010_135149.jpg20191011_080053.jpg20191011_080056.jpg20191011_080100.jpg20191011_104928.jpg

 

 

 

 

20191018_071546.jpg

Edytowane przez Frond Side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż kolor fis 

Licznik 8E0920930S z kolorowym fisem zagościł na pokładzie. Zdecydowanie robi robotę :thumbup:

 

 

20191018_071437.jpg

20191018_072652.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor fis to must have w naszych B6. 

Fajnie, że udało się ogarnąć te szyby ? podpięte dobrze, a jedynie styku nie było... 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Frond Side napisał:

Montaż kolor fis 

Licznik 8E0920930S z kolorowym fisem zagościł na pokładzie. Zdecydowanie robi robotę :thumbup:

Kupa pieniądzów taki licznik :) Jeszcze VFIZ i będzie elegancko :hi:

Edytowane przez cysiek18
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superancko:oklasky:

W dniu 18.10.2019 o 09:05, cysiek18 napisał:

Jeszcze VFIZ i będzie elegancko :hi:

Święte słowa..:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2019 o 08:36, Frond Side napisał:

Montaż kolor fis 

Licznik 8E0920930S z kolorowym fisem zagościł na pokładzie. Zdecydowanie robi robotę :thumbup:

Fajna sprawa kolorowy licznik:wink4:

A co tak mało na liczniku km???

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...