Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Woda pod nogami pasażera.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po kolejnych deszczach i próbach zlokalizowania zbierania się wody pod nogami u pasażera znalazłem winowajcę...

Wszystkie opcje które były w sieci i klubie nie dały rezultatu tj :

- klimy nie ma ;(

- obudowa filtra sprawdzona

- z pod szyby nie leje się

- kanały udrożnione pod akumulatorem woda spływa

- komputer ok

- linka ok

- szyberdach i wężyk ok.

Więc ?

Znalazłem winowajcę na łączeniu blachy pod błotnikiem i podszybiem. Wystąpiły odpryski po oczyszczeniu i zdemontowaniu schowka doskonale było widać zaciek.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/24e18312cf284372

https://www.fotosik.pl/zdjecie/e27e5d0db4a329f8

https://www.fotosik.pl/zdjecie/c01d05279ef0e058

https://www.fotosik.pl/zdjecie/538c70ab2a5c5a2f

Na dzień dzisiejszy zakleiłem silikonem ale pojadę do blacharza i niech to załata może migomatem.

Błotnik odkręcałem ze śrub górnych i bocznej przy drzwiach i lekko odgiąłem.

Oczyściłem i zakitowałem szpachla z włóknem szklanym, kilka dni było czuć w aucie jak było słońce  ale sytuacja opanowana Sucho ;)

 

Edytowane przez Kwinto69

Opublikowano

Na forum o tym miejscu też było pisane.

Niepotrzebnie błotnik odkręcałes, jest tam na tyle miejsca że po odkręceniu plastików podszybia, spokojnie idzie dostać się tam ręką.

W miejscu tej dziury w karoserii, była fabryczna masa która z biegiem lat stwardniała i popękała.

Ja u siebie w tych miejscach przejechałem karoserię papierem ściernym, odtłuściłem i przeleciałem farbą hammerite, w celu jej zabezpieczenia a potem nałożyłem mastykę epoksydową: http://allegro.pl/mastyka-epoxydowa-pasta-dwuskladnikowa-geb-klej-i5998671468.html

U mnie już dwa lata trzyma i nie ma śladu że co kolwiek się tam dzieje [emoji3]

Po co kombinować ze spawaniem, musisz kawał auta zabezpieczyć przed odpryskami... na tak małą dziurkę szkoda zachodu.

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Nie spawałem nałożyłem szpachle z włuknem szklanym ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.