Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Felgi firmy WSPI


Weekendowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeglądałem Allegro w poszukiwaniu felg do mojej B6 i napotkałem na poniższą aukcję:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=530228228.

Jak widać felga łudząco przypomina oryginalną felgę Audi. Nie jest to jednak felga oryginalna.

Z informacji, które otrzymałem od sprzedawcy wynika, że producentem tej felgi jest firma WSPI.

Czy ktoś z Was słyszał o tej firmie lub ma jakieś doświadczenia z felgami od tego sprzedawcy? (linki poniżej)

PS. W odpowiedzi na mojego maila sprzedawca napisał, że oryginalne felgi Audi produkowane są w Polsce przez firmę Ronal.

Zastanawiam się czy to faktycznie prawda? Wiecie może coś na ten temat?

Tutaj jeszcze link do samego sprzedawcy (jakby aukcja się skończyła)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1062718

oraz do jeszcze jednych ciekawych felg przypminających oryginalne.

http://www.allegro.pl/item530102097_rewelacja_nowy_wzor_audi_rs_17_cali_piekne.html

Wszelkie informacje na temat ww. firmy mile widziane.

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta felga to pewnie jakiś kolejny chiński wynalazek. A podanie wymyślonej nazwy producenta ma zachęcić do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to:

http://www.a4-klub.pl/smf/producent_felg_forest-t61678.0.html

Też producent o którym nikt nie słyszał i od tego samego sprzedawcy.Tak więc sam sobie odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sprzedawca od felg z lasu czytaj FOREST :polew:

Kolego to ja sprzedam ci moje ori 17'' jak w pierwszym linku a ja kupie sobie 18'' RS6 :evil:

Po ile stoją ori 17'' s-line skoro takie podrubki są po 1650zł :blink: to za moje z oponami chyba 2 tys moge wołać co nie?? :rolleyes: ale i tak nikt tyle nie da bo powie mi ze za taką kase to on sobie moze kupić chromy na allegro :) mało ważne, że z plasteliny ale chromy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.J.A.R.O.Dlepiej popytaj kogoś z forum czy nie ma felg na sprzedaż lub poszukaj Ori na aukcjach.Te felgi co podałeś w linku to plastelina,której po kilku miesiącach będziesz żałował.Dobre rady nigdy nie są złe i nie łuszcz się na takie promocje firmy "Krzak" :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj tylko sprawdzonych firm bo jak kupisz taki wynalazek to będziesz żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj tylko sprawdzonych firm bo jak kupisz taki wynalazek to będziesz żałował.

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Oczywiście felgi jednorazowe mnie nie interesują. Odpuszczę sobie szukanie felg innych niż takie ze znaczkiem OOOO.

Co prawda jeszcze nie wiem czy będzie to ori 17 cali czy jednak zdecyduje rozsądek i będzie 16, ale do wiosny jeszcze trochę czasu zostało, więc powinienem zdążyć się zastanowić ;-)

Dzięki chłopaki za opinie.

JaroD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj tylko sprawdzonych firm bo jak kupisz taki wynalazek to będziesz żałował.

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Oczywiście felgi jednorazowe mnie nie interesują. Odpuszczę sobie szukanie felg innych niż takie ze znaczkiem OOOO.

Co prawda jeszcze nie wiem czy będzie to ori 17 cali czy jednak zdecyduje rozsądek i będzie 16, ale do wiosny jeszcze trochę czasu zostało, więc powinienem zdążyć się zastanowić ;-)

Dzięki chłopaki za opinie.

JaroD.

Nie muszą być tylko ori OOOO. Zawsze możesz kupić inne tylko znanych firma np. OZ, BBS, AEZ, MAM... A co do rozmiaru to nie rób błędu i nie pchaj się w 16". Znajomy ma takie na B6 i wyglądają :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd fajny, ale jakość to raczej plastikon

Nie raczej tylko napewno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd fajny, ale jakość to raczej plastikon

Nie raczej tylko napewno :wink4:

...Tylko napewno??

Jeździłeś na nich??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd fajny, ale jakość to raczej plastikon

Nie raczej tylko napewno :wink4:

...Tylko napewno??

Jeździłeś na nich??

Jakbyś trochę przejrzał forum i poczytał o takich felgach to byś wiedział. Temat lipnych firm był już wałkowany. I nie trzeba kupić każdej "plasteliny" żeby o niej tak napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd fajny, ale jakość to raczej plastikon

Nie raczej tylko napewno :wink4:

...Tylko napewno??

Jeździłeś na nich??

Jakbyś trochę przejrzał forum i poczytał o takich felgach to byś wiedział. Temat lipnych firm był już wałkowany. I nie trzeba kupić każdej "plasteliny" żeby o niej tak napisać.

Ja sie pytam czy Ty na nich jeździłeś?? To, że to plastelina to ja wiem, bo po to służy to forum

Szkoda ciągnąć temat, ssorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem bo raczej bym nie kupił tych felg ze względu na ich jakość. A OT nie robimy bo dyskusja jest na temat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...