Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fabryczny alarm


Tomek_091019

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję pomocy przy kodowaniu alarmu. Podłączyłem wszystko (syrene, czujnik, przycisk), ale przy kodowaniu wyświetla mi błąd - error 31: request out of range. Mój moduł komfortu to 8K0 907 064 M. Komfort nie obsługuje alarmu czy o co chodzi? Z góry dziękuję za pomoc.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsłużył poliftowe ledy a nie obsługuje takiego czegoś jak alarm? Ehh :/

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipa... Można gdzieś sprawdzić co obsługuje dany moduł, a czego nie? Ewentualnie może wiesz, jaki moduł obsłuży to co mój aktualny + alarm? I ile kosztuje zdjęcie ochrony w aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ostatnie pytanie :P Powiedzmy że znalazłem DE, Q i BQ. Będzie to obojętne który wezmę, czy któryś jest lepszy, inny gorszy? Doczytałem, że te trzy obsłużą też elektryczną klapę, którą chciałem w przyszłości zamontować. Ale czy te trzy obsłużą też poliftowe ledy, przyciemniane lusterka i pdc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm byłem dzisiaj w aso zapytać o usunięcie ochrony komponentu i powiedzieli mi, że nie robią czegoś takiego. Wysłali mnie do "magika" naprzeciwko, który zażyczył sobie 350zł za taką usługę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to mniej więcej kosztuje 250-400 zł, najlepiej więc z kilku rzeczy zdjąć CP jeśli zamierzasz dalej rezać, wtedy ten koszt spada.

Edytowane przez l2k2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie czytałem że w aso kosztuje to 80-150zł więc tu moje zdziwienie, że nie chcą mi tego tam zrobić

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne, że nie chcą na tym zarobić, u mnie w ASO zdejmują i kasują 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz wiecej ASO nie robi CP :hi: zwłaszcza uzywane sterowniki

Nie chodzi tutaj ze nie chca sciagać czy cos w tym stylu ale duzo jest klientów co przyjezdzaja z lewymi sterownikami

Pozniej duzo roboty papierkowej maja pracownicy z tlumaczeniem sie na Policji itd

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...