Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap czy pchać kase? AFF, 1.9 TDI


nevi

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie mozesz zrobic 150 jezeli bedzie to madry program to nie zaszkodzi nic a nic.

Ktos wrzucił te 216 i po tym stwierdził ze kopci czy zrobił to na swoja wiedze.

Jak ktos sprawdził wtryski????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wesz82 napisał:

Spokojnie mozesz zrobic 150 jezeli bedzie to madry program to nie zaszkodzi nic a nic.

Ktos wrzucił te 216 i po tym stwierdził ze kopci czy zrobił to na swoja wiedze.

Jak ktos sprawdził wtryski????

Tak, były wrzucone i było kombinowane. Nie robiłem tego z takim amatorem bo gość się zna na rzeczy. Po prostu strasznie kopcił a ja też nie zamierzam zrobić z tego demona mocy, 130 by wystarczyło a 150 to już  bajka. Więc czy te wtryski od 170 LT'ka to taki zły pomysł? Ani mi to nie zakopci praktycznie, ani nic. 

Wtryski mają nowe końcówki i są wyregulowane. 

Program będę robić i może się pokuszę na pomoc od tego waszego kolegi z opisu na 150km. Ale wszystko powoli, w tym miesiącu dosyć mocno trzepnęło po kieszeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie musisz robic programu u Ciaha.

chodz z wielkim sumieniem moge do polecic .

Kazdy kto robi juz w tym troche sobie poradzi z tym tylko damian vp ma we krwi.

Szczerze to nie wiem jak ktos z nowymi końcowkami i regulacja wział 400 zł moze regulacje miales za darmo??

Jak wtryski dadza rady to dmuchnijcie z 1,4 b i bedziesz happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi go polecił i za robociznę wziął 50zł a dorzuciłem jeszcze 50zł więc myślę, że mi trochę przymknął oko. A on miał jakiegoś ziomka od wtrysków więc tak wyszło. Ale jestem zadowolony jak narazie, z czego co zaobserwowałem jeszcze to spalanie spadło a dźwięk tej turbiny elegancki i w miare cicho. :D Wstaje tak ok. 1800/2000 tys obrotów, szkoda że krótka skrzynia. Mógłbym nagrać filmik dla oceny jak to leci, szkoda że nie nagrałem wcześniej to by było dla porównania.

Edytowane przez nevi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo z awx to od 1600-1700 powinno wstawac ale po praogramie powinno byc mniej.

Tak na 4 biegu tego loga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aktualnie możliwości wykonania takich logów, ale wstaje 1600, nie wiem czemu miałem wrażenie że później.

Przeczytałem gdzieś na necie, że jak się założy za duży ic to sie muł zrobi. W takim razie nie wiem co włożyć w zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...