Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy da się to zmienić ?


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o to miejsce w tunelu, gdzie w 96 roku sa 2 miejsca na napoje a w 95 nie ma i jest zwykłe miejsce na drobne :przebiegly: czy da się to wymienic, ale na wersje po I lifcie, tj miejsce na 1 napój + miejsce na drobne ??

kopiap10606991053x703cd5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na wersje po II lifcie, tj miejsce na 1 napój + miejsce na drobne ??

chyba po I lifcie :wink4:

po drugim to jest tu zapalniczka i miejsce na drobne a napój jest w konsoli środkowej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w 96 roku sa 2 miejsca na napoje a w 95 nie ma i jest zwykłe miejsce na drobne

ja w 95 mam dwa uchwyty na napoje i kawalek za nimi miejsce na drobne (jak na dodanym przez Ciebie zdjeciu) :kox: a w poprzedniej a4 95 w miejscu na napoje mialem opisany przez Ciebie "tunelik "na drobne, a pod lokietnikiem w miejscu gdzie teraz mam na drobne mialem schowek na 4 tasmy magnetofonowe :kwasny:

a co do zmiany to raczej bez wymiany tunelu sie nie obejdzie. wystarczy ze zdejmiesz gumowa wykladzinke z tego otworu pod lokietnikiem zeby zobaczyc ze jest to odlane z tunelem jako jeden element. w przypadku tego drugiego otworu na drobiazgi na 99% bedzie tak samo. nie jest to element demontowalny tak jak uchwyty na napoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na doczepkę do pytania - mam taki sam tunel, i.e. dwa napoje. Problem w tym, że jeden się zapadł i nie wychodzi, ale też nie do końca się chowa. Pyanie - czy któs z forumowiczów reperował taki patent? Da radę wyciągnąć sam mechanizm i poprawić sprężynki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to nie ma zadnych sprezynek, to jest poprostu tak jak popielniczka itp... jakoś to wyciągnąc idzie. ja tez nie moglem otworzyc ale podwazylem chyba srubokretem i jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na doczepkę do pytania - mam taki sam tunel, i.e. dwa napoje. Problem w tym, że jeden się zapadł i nie wychodzi, ale też nie do końca się chowa. Pyanie - czy któs z forumowiczów reperował taki patent? Da radę wyciągnąć sam mechanizm i poprawić sprężynki?

nie ma sprezynek,tylko taki sprezysty drucik,one ''chodza''na takich prowadnicach,kiedys wB5 walczylem z tym i sie poddalem,bo dostep jest marny wyjalem oba i potem jak wkladalem,z pierwszym nie bylo problemow,a jak wkladalem drugi-pierwszy znow mi sie zapadal,i tak w kolko...az sie poddalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info. jak mowicie ze wyjac idzie - poprobuje w wolnej chwili. najwyzej wypiernicze i pojemnik na drobne zrobie ;)

albo na kasety magnetofonowe :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...