Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne zgrzytanie podczas ruszania i jazdy do przodu , POMOCY


szalonyharry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Wczoraj zauważyłem podczas jazdy że cos mi zgrzyta cały czas , nieważne czy jechałem na 1 czy 5 biegu, przy dodawaniu gazu zgrzytanie narastało . Dziwne w tym jest że podczas jazdy na wstecznym biegu nic sie niedzieje , nic nie zgrzyta , cisza , wszystko jest Ok. Ze względu że dzis jest niedziela to nic niezrobie, ale z tej niepewnosci musiałem legnąć pod autem. No i tam nic niewidac niepokojącego ( chociaz ostatnio wyciłem dołem o wystajacy krawężnik) z tąd moje podejrzenie . Dodam że ten zgrzychot słychać z prawej strony ( takie moje odczucie ) . No ale co dzis więcej zrobie . Uruchomiłem silnik , i w koncowej fazie kręcenia rozrusznikiem slychac taki stuk . Zacząłem jeździć do przodu do tyłu ,pare razy z uslizgiem no i jak by zgrzychot ustapił , przy uruchamianiu tez niesłychac tego stuku . 
Cieżko mi stwierdzic co to . Dwumas podobno wymieniony przez poprzedniego właściciela, przegłoby wygladaja dobrze, połośki też . Ja bym obstawił że coś rozrusznik szwankuje , ale czy to mozliwe że przez niego ten zgrzyt ? Tak jak by niewracał i tyrkotał a jak wbije sie wsteczny i sie rusza to sie cofa ??
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...