Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w doborze osprzętu a4 b7 1.9 BKE 116


snoker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

z racji że w mojej a4 b7 1.9 BKE

zaczął dogorywac jeden wtrysk

uznałem to za powód do wymiany wszystkich na jakieś lepsze dzięki którym bede mógł nieco podnieść moc samochodu. Niestety nie wiem co kupić żeby się nadawało dlatego zwracam sie do fachowców o pomoc w doborze wtryskow i turbo do mojego silnika oraz polecenie tunera ze Śląska który to zawirusuje (chodZi mi o części bez zbędnych przeróbek aby poradził sobie z wymianą mechanik )

chciałbym osiągnąć okolo 170 km

z góry dzięki za pomoc

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą moc to Turbo GT1749VA +zdrowe wtryski z BKE - około 160 km i z 360 nm powinno wyskoczyć.                           Jeśli chcesz więcej to Turbo BRD/CAHA i pompki 073 BJ od silnika BPW, wtedy oczywiście dochodzi większy intercooler i chyba map sensor jest 2.5 bar w BKE to też do zmiany na 3 bar bo pasuje więcej dmuchać jak 1.5 bar można pod 190 km myśleć wtedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2017 o 09:33, snoker napisał:

Witam 

z racji że w mojej a4 b7 1.9 BKE

zaczął dogorywac jeden wtrysk

uznałem to za powód do wymiany wszystkich na jakieś lepsze dzięki którym bede mógł nieco podnieść moc samochodu. Niestety nie wiem co kupić żeby się nadawało dlatego zwracam sie do fachowców o pomoc w doborze wtryskow i turbo do mojego silnika oraz polecenie tunera ze Śląska który to zawirusuje (chodZi mi o części bez zbędnych przeróbek aby poradził sobie z wymianą mechanik )

chciałbym osiągnąć okolo 170 km

z góry dzięki za pomoc

Mój znajomy robił sobie swoją B8 w Bielsko Białej. Bez ingerencji w osprzęt podnieśli mu moc bodajże o 50 KM. Mogli więcej ale stwierdzili że nie będą żyłować silnika i to jest bezpieczna granica dla jego długowieczności. obecnie ma 280 tysia na liczniku i nic jeszcze w nim nie robił.  Spytam go o nazwę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...