Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z zawieszeniem


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem. Ponad rok temu wymienilem dwa wahacze gorne, po roku wywalilo sworznie wiec poszla do wymiany zwrotnica. Przy wymianie mechan powiedzial ze luz na dolnym wahaczu jest. Wymienilem wiec za jakies czas i teraz mi cos stuka....nie zawsze ale stuka. Czy to przy ruszaniu, czy to przy cofaniu....widzialem ze mam wywalone laczniki stabilizatora wiec je wymienilem na lemfordera....stuki dalej sa ;/ Do tego jeszcze jak jade powoli to czuje sie tak jakbym jechal na kapciu- cisnienie w oponach sprawdzone i jest takie jak powinno a i tak czuc na drodze rownej jakbym kapcia mial lekkiego . Co to moze byc ? Gdzie czegos szukac ? Bylem na stacji diagnostycznej i nic gosc nie znalazl. Z mechanikiem jestem umowiony na 16 pazdziernika bo wczesniej nie mam jak mu zostawic auta. Co moge sam sprawdzic ? Dodam ze jak jezdze po dziurach to stuki czesciej slychac i do tego jak skrecam i sa jakies dziury to auto sie troche dziwnie zachowuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może przeguby wewnętrzne. One mają różne objawy stukania. Chyba że stuki dochodzą ewidentnie z zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak je sprawdzic ? Problem jechania na kapciu rozwiazlem, okazalo sie ze opona tylnia sie wybrzuszyla z jednej strony bieznika ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są właśnie efekty wymiany wahaczy po jednym czy dwie sztuki. Wymienisz dwa za miesiąc dwa kolejne i znowu te dwa wymienione :) najlepiej wywalić całe zawieszenie na strzała i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...