Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Prośba o analizę VW Sharan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam trafił mi się dziś dziwny przypadek vw sharan 1.9 tdi 115 km, ogólnie wyglądało by to na przeładowanie ale jak zrobiłem 011 BS wyszły cuda i to za każdym razem. Ogólnie podczas 011 widać jak mierzy ciśnienie ale nagle skacze na 2500 i sobie tak stoi bez względu na dodanie ujęcie gazu . Wykluczam zacięte kierownic e bo to z dnia na dzień i właściciel wcale nie oszczędza auta.

Jak dla mnie na 99% padnięty czujnik ciśnienia dolotowego ale obczajcie sami.

Logi o11 BS

,0.01, 1218, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,0.34, 1239, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,0.69, 1260, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,1.05, 1260, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,1.41, 1281, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,1.75, 1302, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,2.11, 1323, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,2.46, 1344, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,2.82, 1365, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,3.17, 1365, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,3.52, 1386, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,3.86, 1407, wyłączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,4.20, 1428, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,4.55, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,4.89, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,5.24, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,5.58, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,5.94, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,6.28, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,6.63, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,6.97, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,7.32, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,7.66, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,8.02, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,8.36, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,8.70, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,9.05, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,9.39, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,9.74, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,10.10,1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,10.44, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,10.80, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,11.16, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,11.52, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,11.88, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,12.22, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,12.56, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,12.91, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,13.25, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,13.61, 1407, wyłączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,13.95, 1407, włączony ,2539.8,99.6,,,,,,,,,,

,14.30, 1386, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,14.64, 1386, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,15.00, 1386, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,15.35, 1386, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,15.69, 1386, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,16.03, 1407, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,16.38, 1407, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,16.74, 1407, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,17.08, 1407, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,17.42, 1407, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,17.77, 1407, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,18.11, 1407, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,18.45, 1407, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

,18.80, 1407, włączony ,2539.8,0.0,,,,,,,,,,

A tu część 011 nie możliwe raczej żeby turbo rozpędziło się aż tak przy 1700 obr

,0.01,1722, 2040.0, 2539.8,74.5,,,,,,,,,,

,0.36,1743, 2060.4, 2539.8,75.3,,,,,,,,,,

,0.70,1764, 2111.4, 2539.8,75.3,,,,,,,,,,

,1.06,1806, 2193.0, 2539.8,72.9,,,,,,,,,,

,1.42,1827, 2254.2, 2539.8,70.9,,,,,,,,,,

,1.78,1848, 2254.2, 2539.8,71.7,,,,,,,,,,

,2.12,1869, 2264.4, 2539.8,72.9,,,,,,,,,,

,2.48,1911, 2274.6, 2539.8,74.1,,,,,,,,,,

,2.82,1932, 2274.6, 2539.8,75.3,,,,,,,,,,

,3.18,1974, 2264.4, 2539.8,77.3,,,,,,,,,,

,3.51,2016, 2264.4, 2539.8,78.5,,,,,,,,,,

,3.86,2016, 2274.6, 2539.8,79.3,,,,,,,,,,

,4.20,2037, 2274.6, 2539.8,80.5,,,,,,,,,,

,4.54,2058, 2274.6, 2539.8,82.1,,,,,,,,,,

,4.87,2100, 2274.6, 2539.8,82.9,,,,,,,,,,

,5.22,2121, 2264.4, 2539.8,84.9,,,,,,,,,,

,5.56,2163, 2254.2, 2539.8,86.9,,,,,,,,,,

,5.90,2163, 2254.2, 2539.8,88.5,,,,,,,,,,

,6.25,2205, 2244.0, 2539.8,89.6,,,,,,,,,,

,6.59,2226, 2233.8, 2539.8,94.4,,,,,,,,,,

,6.93,2247, 2233.8, 2539.8,94.0,,,,,,,,,,

,7.28,2268, 2223.6, 2539.8,94.4,,,,,,,,,,

,7.62,2310, 2223.6, 2539.8,94.4,,,,,,,,,,

,7.97,2331, 2223.6, 2539.8,94.4,,,,,,,,,,

,8.28,2352, 2213.4, 2539.8,94.4,,,,,,,,,,

,8.60,2373, 2213.4, 2539.8,93.6,,,,,,,,,,

,8.94,2394, 2213.4, 2539.8,94.0,,,,,,,,,,

,9.29,2415, 2213.4, 2539.8,94.4,,,,,,,,,,

,9.64,2436, 2203.2, 2539.8,94.4,,,,,,,,,,

,9.98,2457, 2203.2, 2539.8,94.4,,,,,,,,,,

Opublikowano

Czujnik doladowania swiruje...

jakies bledy w ECU ?

Opublikowano
  • Autor

Przekroczona górna granica doładowania nawet na postoju nie da się skasować bo powraca.

Opublikowano

Tomek...

Sprawdz dla pewnosci czy sztanga pracuje w pelnym zakresie...

Opublikowano

nie szukajcie dziury w doopie ... :naughty:

czujnik doladowania sie wyjebal ... !!!

Opublikowano
  • Autor

Najpierw się łudziłem że jak wyczyszczę będzie ok ale jednak się wysrał, sztanga chodzi super ale dostęp w tym aucie do sztangi i do n75 do jest p.... dzięki chłopaki za sugestie aa i jeszcze jedno czy normalne że w tym silniku doładowanie jest na poziomie 1,25 bara

Opublikowano

A co to za silnik ? oznaczenie ?

Opublikowano

Najpierw się łudziłem że jak wyczyszczę będzie ok ale jednak się wysrał, sztanga chodzi super ale dostęp w tym aucie do sztangi i do n75 do jest p.... dzięki chłopaki za sugestie aa i jeszcze jedno czy normalne że w tym silniku doładowanie jest na poziomie 1,25 bara

w piku tak ... jezeli jest stale to moze jest jakis sofcik ... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.