Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odpala nie od pierwszego "strzała "

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanownych forumowiczow ?, mój problem polega na tym iż zauważyłem ostatnio ze moje autko przestało rano (zimne) odpalac od 1 "strzała ", gdzie szukać przyczyny zaznaczę że gdy jest ciepłe problem znika.  Niby nie jest to problem ale wcześniej silnik ciepły czy zimny zawsze było dobrze. Również dopóki silnik nie złapie ciepła gdy jadę i puszczam gaz czuje szarpanie, proszę o pomoc. Dzięki!  Miłego dnia :)

Opublikowano

Diesel czy benzyna?

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 godzinę temu, ecobuda napisał:

Diesel czy benzyna?

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 

Popatrz  < -- na jego profil, 1.8 benzyna.

Ja też mam ten problem, na zimnym kręci z 3 razy a na ciepłym od strzała, auto naprawiam gdy jest taka potrzeba ale nigdy nie zauważyłem różnicy. Może coś z ciśnienie paliwa na zimnym silniku jest nie tak..

Myślałem, że możesz coś z rozrusznikiem no ale jak na ciepłym pali dobrze to może ten rozrusznik jest dobry, nie wiem...

Szarpnięcia? Sprawdź kable i świece, gdzieś musi być przebicie..

Edytowane przez k232

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, k232 napisał:

Popatrz  < -- na jego profil, 1.8 benzyna.

Ja też mam ten problem, na zimnym kręci z 3 razy a na ciepłym od strzała, auto naprawiam gdy jest taka potrzeba ale nigdy nie zauważyłem różnicy. Może coś z ciśnienie paliwa na zimnym silniku jest nie tak..

Myślałem, że możesz coś z rozrusznikiem no ale jak na ciepłym pali dobrze to może ten rozrusznik jest dobry, nie wiem...

Szarpnięcia? Sprawdź kable i świece, gdzieś musi być przebicie..

Świece dziś sprawdzałem niby wyglądają ok. Ale nie zaszkodzi wymienić. Dwie są nawierzchu jak dojść do dwóch pozostałych  ( nie chce nic popsuć ). Jak sprawdzić przebicie ? Spryskac woda rano ?

Opublikowano

Teraz idź odpal i zobacz czy po kablach nie idą iskry.

Musisz odkręcić cewkę na 4 śruby imbusowe, pod cewką masz 2 fajki gumowe, wyciągnij całość i pod spodem masz świece, te fajki też możesz od razu wymienić.

Może któraś świeca ma przebicie, na świecy na tej porcelanowej białej nawierzchni można dojrzeć przebicie ale jak to dokładnie wygląda to nie jestem w stanie Ci powiedzieć :)

Opublikowano
  • Autor

Spoko dzięki, wymienię jutro te świece. Świece wiem ile kosztują a te fajki drogi interes ? 

Opublikowano

Ja za dwie sztuki z Boscha dałem dokładnie 100 zł :)

Następne świece jak będę kupował do swojego 1.8 to są Beru Z-90 - 3 elektrodowe, tak jak książka pisze.

Edytowane przez k232

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, k232 napisał:

Ja za dwie sztuki z Boscha dałem dokładnie 100 zł 

To nie muszę wszystkich 4 wymieniać. ?

Opublikowano
15 godzin temu, Igor Słowiński napisał:

To nie muszę wszystkich 4 wymieniać. ?

Jak 4 jak fajki masz tylko dwie..

Świece masz 4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.