Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów i błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Następujący problem

Autko wpada w nootlauf- idzie gorzej niż SDI, po wyłączeniu i włączeniu silnika na chwile jest ok - chociaż mocy pełnej nie ma...

Po podłączeniu VAG nastepujące błędy:

Control Module Part Number: 028 906 021 DF

Component and/or Version: 1.9l R4 EDC 00SG 0801

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 01317

2 Faults Found:

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71)

28-10 - Short to B+ - Intermittent

Aby upewnić się że błędy są aktualne - skasowałem je po czym po wykonanych próbach pojawiły się w identycznym zestawieniu.

Jakby ktoś miał ochotę zobaczyć logi

dynamiczne 001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/948fe19cc72d1537.html

dynamiczne 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92d5cc945b3efdd9.html

dynamiczne 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c09993a9c0eb186.html

dynamiczne 008 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9eb6440a0b024314.html

dynamiczne 010 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79db70e4bd856fa3.html

dynamiczne 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd306b043c74f9d3.html

Na moje krzywe oko to czujnik doładowania w koloektorze dolotowym rżnie w głupa??

Opublikowano

Na moje krzywe oko to czujnik doładowania w koloektorze dolotowym rżnie w głupa??

na moje proste oko to jedyne co rznie głupa w tym aucie to turbulum ... :wink4:

przemik ... gdzie nie wejde to widze Twoj post z czyszczenia kierownic ... :naughty:

Opublikowano
przemik ... gdzie nie wejde to widze Twoj post z czyszczenia kierownic ... :naughty:

Trza sie troche polansowac... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No witam jutro sprawdze czy ta sztanga się rusza... Porównując mój log widać jednak, że w 14 sek dotarlem do 4300obr/min a nie tak jak u kolegi przemik w 35 sek. Hmmm napewno macie dużo większe doświadczenie w tym temacie ale zastanawia mnie tylko lista bledów z silnika - wygląda na zwalony czujnik - chyba że ciśnienie jest tak duże ze komputer traktuje odczyty z czujnika jak z uszkodzonego??? Możecie mi to wyjaśnić???

pozdrawiam i dzięki za wyrozumialość

Opublikowano

Porównując mój log widać jednak, że w 14 sek dotarlem do 4300obr/min a nie tak jak u kolegi przemik w 35 sek

To nie moj log... znalazlem na forum zeby pokazac mniej wiecej jak wyglada 011 przy zapieczonych kierowniczkach :wink4:

Te błedy to skutek zapieczonych kierownic...

Pozdr

Opublikowano

Porównując mój log widać jednak, że w 14 sek dotarlem do 4300obr/min a nie tak jak u kolegi przemik w 35 sek

To nie moj log... znalazlem na forum zeby pokazac mniej wiecej jak wyglada 011 przy zapieczonych kierowniczkach :wink4:

Te błedy to skutek zapieczonych kierownic...

Pozdr

Twoje logi to ja mam ... i niezly byl w nich burdel ... :naughty:

jak znajde je to wstawie ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Witam

Po sobotniej walce z turbulum ogłaszam sukces .. Auto ciągnie równo bez szarpania bez notlaufa, kody bledów (575, 519) same znikneły ze sterownika..

a oto log 11 dynamiczny po czyszczeniu łopatek kierowniczych

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2adac937a805cef1.html

Dziękuje wszystkim którzy się do tego przyczynili

temat można zamknąć

Opublikowano

Trzeba bylo tez KAT wyciac przy okazji... :wink4:

Ale i tak jest dobrze :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.