Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Wlałem inny płyn


Pandzior

Rekomendowane odpowiedzi

he he czyli co polecasz :decayed:

Mozesz kupić np. płyn DOT-4 conajmniej w 1l puszcze to na wymianę i porządne odpowietrzenie wystarczy.

Wymieniaj jak najszybciej ten płyn. Jak dolałeś do płynu hamulcowego inną ciecz to płyn traci swoje właściwośći, zmniejszasz jego temperaturę wrzenia i płyn najnormalniej zagotuje Ci sie podczas gwałtownego hamowania. Tym bardziej, że nie wiesz kiedy ostatnio był wymieniany. Płyn jest substancją higroskopijna (pochłania wilgoć) nawet z p[owietrza, nie należy odkrecać korka zbiorniczka wyrównanwczego bez potrzeby i dokłądnie zakrećić puszkę z płynem na dolewki.

Na dzień dzisiejszy nic sie złego nie dzieje bo płyn w zbiorniczku zbyt szybko sie nie miesza jak nie masz kasy na mechanika to mozesz odessać płun ze zbiorniczna strzykawką i nalać nowego.

Płun wymienia sie co 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie do mojego ADR-a jaki można dolać płyn hamulcowy bo mi troszkę ubyło

dot 4-->> http://moto.allegro.pl/item729883640_plyn_hamulcowy_dot_4_ate_5_litrow.html jednak ja bym wymienil a nie dolewal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie do mojego ADR-a jaki można dolać płyn hamulcowy bo mi troszkę ubyło

dot 4-->> http://moto.allegro.pl/item729883640_plyn_hamulcowy_dot_4_ate_5_litrow.html jednak ja bym wymienil a nie dolewal

Ten bedzie ok tylko 1 l Ci wystrczy ja kupowałem w intercars coś około 20-30zł wiec nie wiem czy sie opłąca przez allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...