Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 LIFT sedan- podłączenie wzmacniaczy antenowych


Przemek.1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję pomocy, mam a4 z 2000r po lifcie w sedanie, musiałem wymienić tylną szybę. Po wymianie w warsztacie zauważyłem kabelek między półką a tym słupkiem skośnym z lewej strony. Wyjąłem półkę i okazuje się że ten kabelek jest od wzmacniacza(takiego żółtego o numerze 8D5 035 225 G). Jest urwany i dość krótki. I tu pytanie w które miejsce w szybie powinien być wpięty? Na tym lutowaniu na samym dole? Z drugiej strony ta sama sytuacja tylko inny wzmacniacz (czerwony  i numer 8D5 035 225 H).  W dodatku nie mogę zdjąć tych skośnych słupków. Jak je zdemontować i jak to naprawić? Dodam że mam oryginalne radio Audi Symphony 1, ale obawiam się że będzie gorzej łapało stacje radiowe. Proszę o pomoc

Edytowane przez Przemek.1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, udało mi się znaleźć zdjęcie podobnego wzmacniacza z odciętymi kablami, wzmacniacz różni się kolorem ale ma takie same wejścia, zaznaczyłem na zdjęciu kabelek który jest urwany u obu wzmacniaczy zamontowanych u mnie. Gdzie on ma być podpięty? 

$_57.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem rozwiązany, owy kabelek ma być przylutowany do szyby. Po zdjęciu osłon słupka okazało się że jest w sumie 4 takie wzmacniacze ale na szczęście przy tych górnych kabelki były całe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...