Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AVB 200KM/400Nm +


sgn1808

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się Panowie w przyszłym roku do zwiększania mocy w mojej AVB chciałbym to zrobić raz a porządnie dlatego chcę już temat mieć zarysowany szerzej (nie chcę się tym ścigać ale od czasu do czasu chcę depnąć i czuć frajdę z jazdy jak i przede wszystkim bezpiecznie wyprzedzać gdy jadę z z żoną i dzieckiem czego jie mogę powiedzieć teraz...). Czyli tak, czytając różne tematy najlepszą opcją będą wtryski z ARL(po regeneracji koszt około 1600zł), fimic centralny 550/180/65 powinien być wystsrczający, turbina chyba najodpowiedniejsza będzie gt1756vk (zależy mi jak najbardziej w pełnym zakresie obrotów, i tutaj nie znalazłem jeszcze nigdzie do kupienia po regeneracji stąd też nie wiem jaki może być koszt ale szacuję w granicach 1200-1500 zł) jeżeli chodzi o sprzęgło to myślałem nad VR6 przejść na jedno masę która przeniesie ponad 400 Nm.Zależy mi na tym by robiąc samochód zrobić to raz a pożądnie, dbać by jeździło i służyło do" normalnej" w miare jezdzie,bez upalania ale poruszać się wtedy kiedy trzeba dynamicznie i bezpiecznie. Pozdrawiam i proszę o podpowiedzi i sugestie ludzi którzy mają na ten temat pojęcie. Cel 200KM/400Nm z delikatnym może być +.

 

 

 P.S. Na chwilę obecną mam zrobiony tylko swap z 1.8t bez środkowego tłumika.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...