Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przy skręcie w lewo dziwny objaw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Parę zauważyłem, że przy skręcie w lewo przy wolnej prędkości przy prawej stronie słychać jakby koło przeskakiwało dziwny odgłos czy ktoś spotkał się z takim czymś ??

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Kolega mial to samo.

Niby jak przegub by zdychal ale po wymianje dalej to samo.

Winna okazala sie tulejka dolnego wahacza.

Poczytaj o tym w sieci.

Opublikowano
  • Autor
Kolega mial to samo.
Niby jak przegub by zdychal ale po wymianje dalej to samo.
Winna okazala sie tulejka dolnego wahacza.
Poczytaj o tym w sieci.
Dzięki za odpowiedź.
Dodatkowo te słuchać szczególnie na kamienistej drodze stuki.
Byłem na stacji diagnostycznej i nic nie pokazało.


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Dzięki za odpowiedź.
Dodatkowo te słuchać szczególnie na kamienistej drodze stuki.
Byłem na stacji diagnostycznej i nic nie pokazało.


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Hej rozwiązałes u siebie ten problem bo mam to samo

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Tak a mianowicie zmiana opon pomogła na zimowe.
Ale na mokrej kostce brukowej najbardziej odczuwalny jest ten objaw.
Ponoć z tym nic nie da rady zrobić dużo o tym czytałem i dużo osób ma z tym problem.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
21 minut temu, nikodem43 napisał:

Tak a mianowicie zmiana opon pomogła na zimowe.
Ale na mokrej kostce brukowej najbardziej odczuwalny jest ten objaw.
Ponoć z tym nic nie da rady zrobić dużo o tym czytałem i dużo osób ma z tym problem.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

A zdejmij wachacze i popatrz na te tulejki one w b6 luzuja sie i stukaja..

Opublikowano
  • Autor

Byłem na kanale sprawdzali wszystko ponoć nie ma luzów.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, nikodem43 napisał:

Byłem na kanale sprawdzali wszystko ponoć nie ma luzów.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Zadzwonie do kolegi i zapytam ale on chyba tez spedził swoje w kanale nim to zrobil.

Opublikowano
Byłem na kanale sprawdzali wszystko ponoć nie ma luzów. 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ja tez byłem na stacji diagnostycznej i tez nic nie zauważyli A terkocze mi coś jak jade po bruku, a od wczoraj na mokrej nawierzchni mam jakieś przeskakiwanie koła jak skręcam ruszajac z miejsca na całej budzie to się roznosi taki łomot i mam w quattro opony nowki sztuki, aż mnie ciśnie troche za torbe bo jutro mam trase do Polski 1500 km i w dodatku wyjeżdżam w nocy. I również mam quattro  b7

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Opublikowano

A pomoge Wam jak napisze ze kolega wymieniał przeguby i oski i w ogóle kombinował a klej dwuskładnikowy pomógl..

Opublikowano
  • Autor
A pomoge Wam jak napisze ze kolega wymieniał przeguby i oski i w ogóle kombinował a klej dwuskładnikowy pomógl..
A co sklejał tym klejem dwuskładnikowym ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Podesłałem mu link,jak znajdzie chwile to pewnie pomoze.

Kleił tulejke do zwrotnicy.

Opublikowano

witam miałem podobny problem , zero luzów , przegób dobry i wyszło łożysko było do wymiany. Wygładało to tak ze zawsze na rondzie był dziwny stuk z prawej strony , przy delikatnym ruchu nie było tego a jak już szybciej wjechałem to zawsze i z czasem coraz głośniej. pozdro

 

Opublikowano

Na stacji diagnostycznej to sobie mozecie sprawdzic co najwyzej czy swiatła dobrze swieca i migacze działaja [emoji23]
Pomijajac przeguby i łozysko strzelanie w kole moze powodowac tulejka zwrotnicy
Nie ma sie co wiecej rozpisywac,sprawdzenie tego jest banalnie proste ,jesli wyjmiesz "banana" ze zwrotki i bedzie wyglodalo to jak na zdjeciu to mamy przyczyne...b0cfb2f1c80d2e3b52554b0d980ee809.jpge468f75b5be7701778a92cc1e3639338.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.