Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mechanik, nie oponiarz - Katowice


kornel

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, może trochę nietypowe pytanie:

Czy ktoś z Was zna jakiegoś mechanika w Katowicach, który w bieżącym okresie (tj wymiany przez większość kierowców opon na zimowe) byłby dalej mechanikiem a nie zamieniałby się w "serwis oponiarski"? Otóż, zjeździłem dzisiaj całe Katowice w poszukiwaniu mechanika, który zająłby się wyczyszczeniem w mojej A4 przepustnicy, sprawdzeniem dolotu i odmy. Prawie 100% mechaników udzieliło mi odpowiedzi, że przez najbliższy min. miesiąc oni się mechaniką nie zajmują, tylko zmieniają ludziom koła i opony. Jedynie Auto Wrocławski przy ul. Modrzejewskiej 2 chciał w ogóle ze mną rozmawiać i umówił mnie na termin "już" za 2 tygodnie (15 listopada). Ręce mi opadły. Wychodni na to, że w okresie zmiany kół w całych Katowicach zepsute auto można odstawić w krzaki do czasu aż wszyscy już zmienią koła na zimowe.

 

Ps. Gdyby nie fakt, że nie mam własnego garażu ani chociaż ogródka (a mój silnik do ADR), to zrobiłbym sobie te rzeczy samemu...

Może ktoś wie kto jednak by był chętny się tym zająć w jakimś rozsądnym terminie?

Edytowane przez kornel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...