Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włącznik auto brak przełączania drl xenon


Kavior78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kilka miesięcy temu jak kupiłem swojego małysza światła działały w ten sposób: na pozycji auto na włączniku zapalały się halogeny w zderzaku a jak wjechałem do ciemnego garażu czy po prostu zrobiło się ciemno załączały się xenony. Nagle przestało to działać. Teraz na auto jak jest widno nic się nie zapala a jak jest ciemno odpalają xenony. Nie wiem czy to zbiegło się z odpięciem akumulatora czy po prostu coś padło. Na co dzień jeździłem z włącznikiem w pozycji światła mijania czyli xenon i nawet nie wiem od kiedy mi to nie działa. Macie jakieś pomysły co się mogło stać?

Edytowane przez Kavior78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego B6 nie miało fabrycznie DRL a już w szczególności w halogenach. Skoro miałes je w halogenach to ktoś je tam wyrzezał. Pytanie czy było to zrobione najprościej jak się da czyli na przekaźnikach czy jakimś modułem. Proponuję zrzucić deskę pod kierownicą i zobaczyć co tam siedzi.

Na pewno musiał się wpiąć w przewody idące od moduł MCE czyli  w przewody z kostki B modułu - w pin 19 (zasilanie do prawego halogenu) i pin 21 (zasilanie do lewego halogenu)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupilem w Luksemburgu. Podejrzewam, ze zastosowali jakis modul. Watpie by tam byli tacy kumaci by samemu cos wyrzezbic. Rozbiore deske po kierowica i wrzuce kilka fotek. Moze zobaczysz cos nieoryginalnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...